Reklama

Reklama

Jak Monika Zamachowska spędza tegoroczne wakacje?

Monika Zamachowska tegoroczne wakacje spędziła nad Bałtykiem. Dziennikarka podczas urlopu była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jakie zdjęcia opublikowała!

Monika Zamachowska chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami z życia. Niedawno charyzmatyczna dziennikarka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia ze swoich wakacji. 

Jak wiadomo, pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele gwiazd musiało zmienić swoje plany na lato. Chociaż samoloty latają już do wielu ciepłych krajów, nie każdy decyduje się tam lecieć.

W tym roku również 48-latka postanowiła spędzić urlop w Polsce. Wybrała się do Rewala, jednak nie wypoczywała tam samotnie. Towarzyszyli jej bliscy. Nie zabrakło matki i syna dziennikarki. 

Reklama

Jak widać, Monika Zamachowska korzystała z uroków polskiego morza. Zachwycała się krajobrazem i korzystała z pięknej pogody. To na pewno był udany wyjazd. 

A wy, jak spędzacie tegoroczne wakacje? 

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | gwiazdy | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy