Reklama

Reklama

Joanna Jędrzejczyk po kontuzji walczy o powrót do zdrowia

Joanna Jędrzejczyk robi wszystko co w jej mocy, aby wrócić jak najszybciej do sprawności po tym, jak nabawiła się kontuzji podczas majówki. Uraz na nodze wyglądał poważnie, ale na szczęście wygląda na to, że zawodniczka mieszanych sztuk walki czuje się już lepiej!

33-letnia Joanna Jędrzejczyk jest kobietą z charakterem i, jak widać, nie poddaje się nawet wtedy, kiedy zrani się lub nabawi poważnej kontuzji.

Piękna zawodniczka mieszanych sztuk walki, której profil na Instagramie obserwuje w tej chwili już ponad milion 900 tysięcy osób, zaniepokoiła w majówkę swoich fanów, pokazując im drastyczne zdjęcia urazu nogi. Osoby o słabych nerwach lepiej niech nie oglądają poniższych fotek.

Widać było sporo krwi, ale na szczęście Joanna Jędrzejczyk uspokoiła nieco followersów, dodając filmik i nową fotkę, które są dowodem na to, że sportsmenka kuruje się i powoli wraca do formy.

Reklama

Joanna Jędrzejczyk jest zdeterminowana, aby powrócić do sprawności fizycznej. 

Pomimo tego, że kilkukrotna mistrzyni świata w boksie tajskim wyznała, iż miała założonych na łydce aż 11 szwów, to i tak ten fakt nie przeszkodził jej w dalszych treningach. 

Jak widać Joanna Jędrzejczyk to prawdziwa kobieta-dynamit! 

Plotki, które również mogą cię zainteresować: 

Maja Ostaszewska pokazała nowe zdjęcia partnera! 

Billie Eilish w sesji zdjęciowej dla Vogue'a. To nie przypadek! 

Rebel Wilson po metamorfozie. To jeszcze nie koniec? 

Paulina Porizkova. Piękna kiedyś i dziś!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jędrzejczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy