Reklama

Reklama

Justin Bieber przyłapany z papierosem

Justin Bieber od 13 lat jest jednym z najbardziej popularnych wokalistów muzyki pop. Ostatnio został przyłapany przez paparazzi z... papierosem.

Idol nastolatek od lat nie przestaje wzbudzać zainteresowania mediów. Zostały odkryty w 2008 roku przez Scootera Brauna za pośrednictwem platformy YouTube, na którą wówczas kilkunastoletni artysta wrzucał swoje nagrania. Zajął się następnie jego karierą, która nie przestaje się rozwijać.

Ku niepocieszeniu fanek, Justin Bieber w 2018 roku wziął ślub z modelką, Hayley Baldwin. W wywiadach wyznaje, że to żona pomaga uporać mu się z demonami z przeszłości i wspiera go w jego zaburzeniach depresyjnych. 

Reklama

Ostatnio paparazzi przyłapali go w Hollywood, gdy wychodził z kawiarni z papierosem. Nie jest to jego pierwszy nałóg. W wywiadach przyznał, że przez wiele lat walczył z uzależnieniem od narkotyków. W 2014 roku zerwał z wizerunkiem grzecznego chłopca, gdy na jaw wyszedł fakt, że korzystał z usług prostytutek, a także został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu podczas nielegalnych wyścigów po mieście.  

Jesteście zaskoczeni?

Plotki, które również cię zainteresują: 

Julia Kamińska wypoczywa nad polskim morzem. Wygląda obłędnie! 

Marina Łuczenko-Szczęska w skąpej bieliźnie! 

Tancerz Rafała Brzozowskiego zdradza szczegóły występu na Eurowizji 2021

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Ariana Grande wyszła za mąż!

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama