Reklama

Reklama

Kaja Paschalska. Czas jej służy!

Kaja Paschalska na przestrzeni lat przeszła jedną z największych metamorfoz w polskim show-biznesie. Niedawno aktorka podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych efektami zmysłowej sesji zdjęciowej. Trzeba przyznać, że jej uroda z biegiem czasu rozkwitła!

Niektóre polskie gwiazdy dorastały na oczach telewidzów, dzięki czemu mogli oni śledzić nie tylko losy bohaterów, w których wcielały się na przestrzeni lat, ale również śledzić przemianę samych aktorów. 

Jedną spośród grona artystek, które zmieniły się nie do poznania jest znana i lubiana Kaja Paschalska. Rudowłosa piękność od 1997 roku dała się poznać jako serialowa Ola Lubicz. 

Gwiazda z "Klanu" wyrosła na prawdziwą piękność, która obecnie ma 35 lat i od dawna próbuje swoich sił nie tylko jako aktorka. Kaja Paschalska potrafi też śpiewać oraz zajmuje się dubbingiem. Znajduje jednak również czas dla swoich fanów w sieci. 

Niedawno artystka wrzuciła na swój instagramowy profil fotki, będące efektem zmysłowej sesji zdjęciowej. Fotografie robią niezłe wrażenie. 

To, jak bardzo Kaja Paschalska zmieniła się, odkąd zadebiutowała na ekranie, jest naprawdę niesamowite! 

Reklama

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak ogromną metamorfozę przeszła Kaja Paschalska! 

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Więcej gorących plotek:

Salma Hayek zmieniła fryzurę. Ale metamorfoza! 

Natalie Portman to istna kopia mamy? Patrzcie! 

Katarzyna Cichopek w sukienkach idealnych na wiosnę 2021!

Kate Middleton opisze w książce relację z Meghan? 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy