Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek. W różu jej do twarzy

Różowy kolor wielu kobietom nadal kojarzy się z kiczem i tandetą, a to wielki błąd! Katarzyna Cichopek udowadnia, że w różu można prezentować się elegancko i kobieco. Spójrzcie, co ostatnio miała na sobie piękna aktorka!

Katarzyna Cichopek jest jedną z tych aktorek, które wraz z upływem czasu nie tracą nic ze swojego uroku osobistego. 38-letnia odtwórczyni roli Kingi Zduńskiej od lat zachwyca telewidzów dziewczęcą urodą. 

Wciąż wygląda rewelacyjnie, a jej znakiem rozpoznawczym są ciemne włosy i promienny uśmiech, od którego nie sposób jest oderwać wzroku. 

Aktora od lat związana jest z tancerzem Marcinem Hakielem, z którym jest od ponad 15 lat, a owocem ich związku jest syn Adam i córeczka Helena. Niedawno gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego zapozowała z mężem. 

Reklama

Piękna brunetka tym razem miała na sobie elegancki zestaw w jasnym odcieniu różu, do którego dobrała delikatny jasny top oraz modną biżuterię. 

Spójrzcie tylko, jak wyglądała!

Jak widać, różowy kolor pasuje do brunetek jak ulał. Ta stylizacja Katarzyny Cichopek jest dowodem na to, że w różu można prezentować się elegancko, a zarazem bardzo kobieco.

Co myślicie o tym zestawie? Macie podobny w swoich szafach?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy