Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska pochwaliła się zdjęciem o poranku

Katarzyna Zielińska nie boi się pokazywać zdjęć ze swojego prywatnego życia. Na oficjalnych imprezach aktorka zawsze prezentuje się nienagannie, ale postanowiła pokazać fanom, jak wygląda o poranku. Spójrzcie sami!

Katarzyna Zielińska to 41-letnia aktorka, która jest znana m.in. z takich produkcji jak: "Barwy Szczęścia", "Och, Karol 2" i "O mnie się nie martw". 

Na brak propozycji zawodowych z pewnością nie może narzekać, ale jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się ze swoimi fanami tym, co robi. 

Na czerwonym dywanie popularna aktorka zawsze błyszczy. Zachwyca swoim wyglądem i najczęściej stawia na stylizacje, które podkreślają jej świetną figurę. Na co dzień jednak Katarzyna Zielińska nie stroi się aż tak bardzo.

Gwiazda ma do siebie duży dystans, więc nie boi się pokazać fanom, jak wygląda zaraz po przebudzeniu. Niedawno podzieliła się z nimi zdjęciem, które zrobiła o poranku. 

Reklama

"Dzień dobry dniu!" - napisała Katarzyna Zielińska pod opublikowanym przez siebie zdjęciem w białym podkoszulku i bieliźnie, na którym widać, jak spogląda przez okno. Jej włosy były jeszcze w lekkim nieładzie, ale ona najwyraźniej zupełnie się tym nie przejmowała. 

Fani uwielbiają ją właśnie za to, że nie boi się pokazywać tego, jak wygląda na co dzień, dlatego fotka zrobiona o poranku bardzo im się spodobała. 
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje