Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska przeszła prawdziwą metamorfozę. Tak wyglądała kiedyś

Katarzyna Zielińska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem sprzed dziesięciu lat. Od czego czasu tak bardzo się zmieniła, że z trudem można ją na nim rozpoznać.

Katarzyna Zielińska należy do tych gwiazd, które nie boją się odważnych zmian. Lata mijają, a ona wygląda coraz lepiej. Aktorka, która popularność zdobyła rolą w serialu "Barwy Szczęścia", w ciągu dekady przeszła jedną z największych metamorfoz wizerunkowych w polskim show-biznesie. 

Niedawno polska gwiazda postanowiła pokazać swoim fanom w mediach społecznościowych, jak jej wizerunek zmienił się na przestrzeni lat. 

Niektórzy pewnie nie rozpoznaliby jej! 

"W 10 lat.... 10 kilo mniej. Jaki wniosek? Sport to zdrowie." - napisała Katarzyna Zielińska w opisie pod opublikowanym przez siebie zdjęciem. 
Rzeczywiście, jej aktualna sylwetka robi wrażenie. Gołym okiem widać, że aktorka zrzuciła kilka zbędnych kilogramów. Najbardziej zmieniło się jednak nie ciało, a styl polskiej gwiazdy. 

Choć zdjęcie z lewej było robione dziesięć lat temu, to Katarzyna Zielińska wygląda na nim na o wiele starszą, niż jest obecnie. Ubrania. które wtedy na siebie zakładała, średnio do niej pasowały, a już na pewno nie podkreślały jej subtelnej urody. 

Najgorszym elementem tej niefortunnej stylizacji jest chyba czapka. Przyglądając się obu fotografiom, aż trudno uwierzyć, że jest na nich ta sama osoba. Katarzyna Zielińska ma obecnie doskonały gust, a na branżowych imprezach zawsze prezentuje się fantastycznie. 

Spójrzcie tylko! Spora zmiana?

Reklama

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama