Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska zapomniała o spodniach

Katarzyna Zielińska to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na egzotyczną wycieczkę w środku zimy. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów śmiałym zdjęciem. Aktorka zapozowała do niego w samym t-shircie i pobudziła tym samym wyobraźnię internautów.

Pandemia pokrzyżowała podróżnicze plany większości z nas. Utrudnione przemieszczanie się, wymagane testy i odwoływane loty to smutna rzeczywistość. Są jednak osoby, którym udaje się polecieć na wakacje w nawet najdalsze rejony świata. W ciągu ostatniego miesiąca kilka rodzimych gwiazd wybrało się na egzotyczne wycieczki.

Katarzyna Zielińska postanowiła wypocząć wraz z rodziną właśnie podczas takich wakacji. Choć nie ujawniła konkretnego celu podróży, z jej zdjęć wynika, że jest w bardzo ciepłym i słonecznym miejscu nad morzem, gdzie może bez przeszkód wygrzewać się na plaży.

Reklama

Aktorka, znana z serialu "Barwy szczęścia", relacjonuje rodzinny wypad na Instagramie i dzieli się z fanami gorącymi fotkami. Ostatnio zapozowała do jednej z nich w samej koszulce. W komentarzach zawrzało. Internauci zastanawiali się, co aktorka ma pod t-shirtem, komplementowali jej smukłe nogi oraz stopę, którą fotograf uwiecznił na zdjęciu w zabawny sposób.

"Kasia, palce ci zniknęły u prawej stopy" - czytamy w komentarzu.

Czy też zauważyliście ten szczegół?

Zobacz także:

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje