Reklama

Reklama

Klaudia El Dursi chudnie w oczach

"Wszystko okej, ale za bardzo schudłaś" - napisał jeden z fanów Klaudii El Dursi pod jej nowym zdjęciem. Czy wy też uważacie, że była uczestniczka "Top Model" jest zbyt szczupła?

Klaudia El Dursi była pierwszą uczestniczką w historii programu "Top Model", która zrobiła na jurorach takie wrażenie, że otrzymała tak zwany "złoty bilet", gwarantujący jej miejsce w domu modelek. Swoją niebanalną egzotyczną urodą i rewelacyjną figurą powaliła wszystkich na kolana. 

Wygląd popularna modelka w dużej mierze zawdzięcza swoim rodzicom. Co prawda, jej matka jest Polką, ale za to ojciec pochodzi z Libii. To po nim Klaudia El Dursi odziedziczyła ciemną karnację. Chociaż nie wygrała programu, na brak pracy nie może narzekać. 

Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje liczne zdjęcia z sesji zdjęciowych. Niezależnie od tego, czy pozuje w bieliźnie czy w eleganckiej kreacji, zawsze prezentuje się nienagannie. 

Niedawno gwiazda podzieliła się ze swoimi instagramowymi obserwatorami nowymi fotografiami, na których wygląda zapełnie jak filmowa Pocahontas. Fani nie szczędzili jej komplementów w licznych komentarzach. Nie obyło się jednak bez odrobiny krytyki. 

Niektórzy zauważyli, że Klaudia El Dursi bardzo schudła. Mimo że kobieta od zawsze miała szczupłą sylwetkę, to na najnowszych zdjęciach jej ramiona wyglądają na o wiele szczuplejsze, niż jeszcze przed kilkoma miesiącami. Nie ma również śladu po jej pełnym biuście.

Reklama

Na powyższym zdjęciu, sprzed niespełna dwóch lat Klaudia El Dursi wyglądała zupełnie inaczej.

Miała bardziej okrągłą twarz, a jej ramiona nie były aż tak kościste. Pozując w bieliźnie prezentowała się niezwykle apetycznie. 

Zdaniem wielu fanów, wyglądała wtedy idealnie. Po co więc jeszcze bardziej schudła?

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje