Reklama

Reklama

Kolejny sukces Tomasza Kota

Sesja zdjęciowa z udziałem aktora ukaże się w amerykańskiej edycji prestiżowego magazynu "Vogue". Za obiektywem stanęła prawdziwa gwiazda fotografii - Peter Lindbergh.

To dobry czas dla polskich aktorów. Rafał Zawierucha błyszczał na czerwonym dywanie w Cannes podczas pokazów filmu "Pewnego razu... w Hollywood", a aktorzy znani z hitowej "Zimnej wojny" są rozchwytywani przez zagranicznych producentów. Joanna Kulig pracuje na planie nowego serialu przygotowywanego przez platformę Netflix. Tomasz Kot również doczekał się wyjątkowego wyróżnienia. 

Aktor został zaproszony do udziału w sesji zdjęciowej organizowanej przez amerykańskie wydanie magazynu "Vogue". Za obiektywem stanął uwielbiany na całym świecie Peter Lindberegh. Aktorowi partnerowała modelka Rianne van Rompaey. Sesja zdjęciowa odbyła się w Palmdale, w stanie California. Fotografie ukażą się w lipcowym wydaniu amerykańskiego magazynu "Vogue".

Peter Lindberegh jest uznanym na świecie artystą specjalizującym się w fotografii modowej. Na planach sesji zdjęciowych spotykał największe gwiazdy kina i wybiegów. Fotograf był odpowiedzialny za stworzenie zdjęć do dwóch edycji kalendarza Pirelli. 

Reklama

>>> Zobacz więcej zdjęć z sesji na kolejnych stronach <<<

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy