Reklama

Reklama

Królowa Elżbieta II oczekuje prawnuka!

To nie są łatwe czasy dla królowej Elżbiety. Bez wątpienia nadzieję na duchu podtrzymuje ją rodzina. A już wkrótce w brytyjskiej monarchii pojawi się kolejny prawnuk lub prawnuczka. Księżniczka Eugenia wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą.

Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny na swoim Instagramie księżniczka Eugenia umieściła raptem pięć nowych zdjęć. Nie chwali się brzuszkiem, wyprawką, ani zdjęciami z USG... Ostatnie zdjęcie z mężem było nie lada gratka dla osób, które jej kibicują. Przed księżniczką trudna rola, wkrótce zostanie mamą. Królowa Elżbieta II spodziewa się prawnuka lub prawnuczki w najbliższych tygodniach. Brytyjskie media mówiły o początku 2021 roku bazując na oficjalnym komunikacie prasowym z września ubiegłego roku, który brzmiał:

"Jej Książęca Wysokość Eugenia z Yorku i Jack Brooksbank mają przyjemność ogłosić, że spodziewają się dziecka. Potomstwo przyjdzie na świat z początkiem 2021 roku. Książę Yorku i Sarah, księżna Yorku, pan i pani George Brooksbank, królowa i książę Edynburga są zachwyceni wiadomością".

Wszytko, wskazuje na to, że księżna Eugenia z noworodkiem i mężem rozgoszczą się w posiadłości należącej niegdyś do książąt Sussex. Frogmore Cottage to zabytkowa rezydencja, która należy do tzw. Home Park w Windsorze.

Na przyjście wnuka czeka również zniecierpliwiona mama księżniczki Eugenii, która w wywiadzie udzielonym US Weekly bez chwili zawahania się stwierdziła, że jej córka będzie troskliwą i opiekuńczą matką, bo takie wzorce wyniosła z domu. Przyszła babcia Sarah ma już sprecyzowane plany wobec najmłodszego członka rodziny. Będzie chciała się nie tylko opiekować dzieckiem, ale wydać serię bajek.

Reklama

>>>>Czekamy na Twój głos>>>>

Katarzyna Skrzynecka nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Juror". Głosuj online! Głosowanie trwa do 11 lutego.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje