Reklama

Reklama

Królowa Letycja w sukience w kropki

Jej bezpretensjonalny styl sprawia, że królowa Letycja jest wzorem dla kobiet na całym świecie. Nic dziwnego, jej modowe wybory są zazwyczaj niezwykle trafne. Na czym polega geniusz stylu hiszpańskiej królowej?

 

Ot, choćby ostatnie wystąpienie. Królowa towarzyszy swojemu mężowi, królowi Filipowi w obchodach Narodowego Dnia Sił Zbrojnych.  Ma na sobie lekką niebieską sukienkę w kropki.  Subtelne falbany formują, podkreślający kobiecość dół w kształcie litery A, szeroki pasek dodaje elegancji, a odsłonięte ramiona wprowadzają nieco nieformalną atmosferę. No i kropki - wzór który jest jednocześnie klasyczny i sprawdzony, a zarazem wesoły i dziewczęcy.

To kwintesencja stylu królowej Letycji. Cechuje go przede wszystkim prostota. Kreacje królowej doskonale sprawdziłby się na co dzień w przypadku każdej kobiety. Nie szokują oryginalnością, ale daleko im też do nieco usztywnionego zachowawczego stylu tak często stosowanego przez kobiety z rodzin królewskich.

Reklama

Jej kreacje odpowiadają aktualnym trendom, ale to raczej ubrania, na jakie możemy trafić nawet w sieciówkach, a nie wyrafinowane modele spod igły topowych designerów. Królowa prezentuje się jako zwyczajna kobieta, która przez lata była aktywna zawodowo. W jej stylu brak arystokratycznego nadąsania, ale daleka jest też od nijakiej przeciętności. Idealnie balansuje między tym co eleganckie, kobiece i przyciągające uwagę, a tym co zwyczajne i ogólnodostępne.

Nic dziwnego, że kropki to jeden z jej ulubionych wzorów. Klasyczny a zarazem radosny. Dziewczęcy i elegancki. Królowa w mistrzowski sposób wykorzystuje go w swoich stylizacjach w najróżniejszych wariantach. Warto przyjrzeć się, jak to robi.

 Czytaj też:

Stylizacje księżnej Kate i królowej Letycji. Która lepsza?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: sukienka w kropki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama