Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz na zdjęciu sprzed lat!

Krzysztof Ibisz obchodzi dzisiaj 55 urodziny. Z tej okazji podzielił się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem z młodości.

Krzysztof Ibisz to znany prezenter telewizyjny i aktor. Debiutował na deskach Teatru Ochota w sztuce "Sen nocy letniej". Na dłużej związał się z Teatrem Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Od 1993 roku pracował w Telewizji Polskiej. Prowadził tam takie programy jak "5-10-15", "Czar par", "Pomidor", czy "Przyjaciele".

Ibisz występował także w produkcjach telewizyjnych na stacji Polsatu oraz TVN-u. Współprowadził między innymi popularny program rozrywkowy "Jak oni śpiewają".

W filmach pojawiał się raczej gościnnie. Wystąpił w produkcji "Sobowtór", "Job, czyli ostatnia szara komórka" i "Fenomen".

Reklama

Krzysztof Ibisz zyskał ogromną popularność w internecie. Wszystko to zawdzięcza młodemu wyglądowi, który stał się przedmiotem wielu teorii tworzonych przez Internautów. Trzeba przyznać, że prezenter naprawdę świetnie wygląda i nie odbiega od młodszych kolegów po fachu.

Ibisz obchodzi dzisiaj urodziny i z tego okazji podzielił się z instagramowymi fanami zdjęciem sprzed lat. Do fotki dołączył poruszający wypis.

My również życzymy Krzysztofowi wszystkiego, co najlepsze!

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy