Reklama

Reklama

Lewandowska pokazała zdjęcie z wakacji. Urocze!

Do grona tegorocznych wczasowiczów kilka dni temu dołączyli Anna i Robert Lewandowscy. Jedna z najsłynniejszych polskich par wraz z dziećmi wypoczywa na Majorce. Choć czas upływa im na beztroskim relaksie, nie zapominają o fanach – kadrami z podróży regularnie dzielą się na Instagramie.

Majorka to należąca do Hiszpanii wyspa na morzu Śródziemnym, w archipelagu Balearów. Wyróżnia ją suchy, gorący klimat, ciekawa architektura i piękny krajobraz, którego dominantą jest bezkresne, niebieskie morze. Wszystko to sprawia, że Majorka od  lat stanowi jeden z najatrakcyjniejszych kierunków wakacyjnych podróży.

W tym roku na urlop w tym rajskim zakątku zdecydowali się Lewandowscy. Parze, która jeszcze kilka tygodni temu przeżywała intensywne, piłkarskie emocje, odpoczynek należy się jak mało komu. Nic więc dziwnego, że z dobrodziejstw wyspy korzystają pełnymi garściami.

Reklama

Podróż, w którą udali się wraz z dziećmi, regularnie relacjonują na Instagramie. Na profilach Roberta i Anny widzimy, jak ulubieńcy Polaków przechadzają się wąskimi uliczkami, pozują na tle błękitnego morza, bawią się z dziećmi, a także  - jakżeby inaczej - uprawiają sport. Czy to nie brzmi jak kwintesencja udanego urlopu?

Jedno ze zdjęć, które niedawno opublikowała na Instagramie Anna Lewandowska, wzbudziło szczególne poruszenie. Para pozuje na nim w towarzystwie córeczek. Wszyscy roześmiani, beztroscy, serdeczni. Trudno nie uśmiechnąć się na ten widok. "Najlepszy team", "Piękna z was rodzinka", "Szczęście i miłość biją ze zdjęcia" - pisali fani w komentarzach. 

Zobacz również:

Tak wypoczywają polskie gwiazdy. Zobacz, gdzie na wakacje wybrali się celebryci

Agnieszka Kaczorowska pokazała duży, ciążowy brzuch. Do porodu coraz bliżej

Przemysław Kossakowski w ogniu krytyki po rozstaniu z Wojciechowską

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy