Reklama

Reklama

Lilith lubi być karmiona

Misją życiową Lilith jest stać się najcięższą kiedykolwiek żyjącą na świecie kobietą.


26-latka uważa, że niektórzy ludzie traktują ją jak prawdziwą boginię i to w związku z jej kolosalnymi rozmiarami, których dorobiła się tyjąc ponad 130 kilogramów w ciągu 3 lat. Niezwykły wynik. Ma też szczerą nadzieję, że pewnego dnia ziści się jej największe marzenie, jako najcięższa kobieta na świecie zostanie wpisana do Księgi Rekordów Guinness'a.

Wszystko zaczęło się od tego, że Lilith, która już miała sporą nadwagę, została modelką Feedee. Zaczęła dawać się karmić. Bowiem feedee czer­pie ero­tyczną przy­jem­ność z bycia karmioną oraz z przy­bie­ra­nia na wadze.

Z kolei feeder podnieca się kar­miąc part­nera i obserwując - dłu­go­ter­mi­nowo - jak tyje, krótkoterminowo - jak brzuch w widoczny spo­sób wypeł­nia się jedze­niem.

Reklama

Pary społeczności Feedee czę­sto sto­sują w cza­sie aktu sek­su­al­nego kar­mie­nie przez lejek. To para­fi­lia, która porów­ny­wana jest do BDSM, ponie­waż dużą rolę odgrywa w takich związ­kach kwe­stia domi­na­cji. Feeder'em - naj­czę­ściej jest mężczyzna, i to on uza­leż­nia od sie­bie part­nerkę.

Lilith w społeczności feedee funkcjonuje jako Lilith the Cenobite. Pochodzi z portugalskiej wyspy Faial. Kobieta nie miała łatwego dzieciństwa, żyła w biednej rodzinie, gdzie często jedzenie było w deficycie.

W 2015 roku zdiagnozowano u niej poważną chorobę - encefalopatię wątrobową. Jest ona zaburzeniem neurologicznym, które występuje na skutek zaburzeń czynności wątroby. Przebieg encefalopatii wątrobowej bywa różny: w najcięższych przypadkach choroba doprowadza do śpiączki, wcześniej jednak manifestuje się ona zazwyczaj jako upośledzenie funkcji poznawczych i zmiany osobowości.

Właśnie ta choroba zmieniła jej podejście do jedzenia. Postanowiła sobie już niczego nie żałować. Właśnie wtedy odkryła społeczność feederism'u.  Jak wam się podoba?

Zobacz również:Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy