Reklama

Reklama

Lisa Opie kusi w granatowym bikini

Lisa L. Opie, wielokrotna zdobywczyni konkursów piękności, została ostatnio przyłapana na plaży w pięknym, granatowym bikini.

Lisa L. Opie to 30-letnia modelka, zdobywczyni tytułów piękności i projektantka kostiumów kąpielowych. W 2012 roku brała udział w Wyborach Miss Stanów Zjednoczonych, gdzie przeszła do ścisłej, finałowej piętnastki uczestniczek. 

Jako modelka gościła na okładkach takich magazynów, jak "People", "Daily Mail" czy "Zoo Weekly". Mimo młodego wieku, w 2012 roku założyła ekskluzywną markę z kostiumami kąpielowymi "Vizcaya Swimwear", a w 2013 roku otworzyła blog poświęcony zdrowiu i stylowi życia kobiet, Lady Code. Założyła go z myślą o przeciwdziałaniu nękania kobiet, gdyż sama, podczas studiów Williamsburg Christian Academy była ofiarą nękania. 

Reklama

Ostatnio gwiazda została przyłapana przez paparazzi podczas błogiego weekendu w Miami Beach. Modelka i była miss korzystała z uroków pięknej pogody wygrzewając się na ekskluzywnej plaży.

Uwadze fanów nie mógł umknąć piękny kostium kąpielowy, który podkreślał smukłą sylwetkę Lisy. Na plażowy weekend postanowiła założyć, skąpe, granatowe bikini, w którym chętnie pozowała do zdjęć fotografom.

To może cię zainteresować

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. Co za ciało!

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Niedźwiedź na ulicach Zakopanego! 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Czerwona herbata odchudza?

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Madonna w prześwitującym body

Zwycięzca Eurowizji na starych zdjęciach. Ale widok! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: lisa opie | gwiazdy w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje