Reklama

Reklama

Maciej Dowbor pokazał zdjęcie sprzed lat. I to z kim!

Maciej Dowbor postanowił wrzucić do sieci zdjęcie sprzed lat. Popularny dziennikarz wyglądał kiedyś zupełnie inaczej, ale nie tylko on się zmienił. Rozpoznajecie ślicznotkę, która obok niego stoi? To znana aktorka!

Maciej Dowbor to popularny dziennikarz i prezenter telewizyjny, a prywatnie mąż popularnej aktorki Joanny Koroniewskiej, z którą od lat tworzy udany związek. 

Para jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie od dłuższego czasu prowadzi tak zwaną "Domówkę u Dowborów". Dziennikarz często publikuje swoje zdjęcia. Niedawno podzielił się fotografią sprzed około piętnastu lat, do której zapozował z piękną Edytą Herbuś. 

Reklama

Aktorka bardzo się zmieniła. Zawsze była oszałamiająco piękna, ale obecnie nie ma już grzywki. Postawiła również na jaśniejszy odcień włosów. Jednak to metamorfoza Macieja Dowbora wzbudziła większe zainteresowanie. 

Prezenter wyglądał kiedyś zupełnie inaczej. Kiedyś miał inną fryzurę i lekką nadwagę, a dziś po zbędnych kilogramach nie ma już śladu. 

Spójrzcie tylko na tę starą fotkę! 

"Zdecydowanie czas działa na Twoja korzyść", "Im starszy tym przystojniejszy" - pisały fanki Macieja Dowbora w komentarzach pod opublikowanym przez niego zdjęciem sprzed lat. 

Nie da się ukryć, że czas był dla dziennikarza wyjątkowo łaskawy. On zmienił się na plus, a Edyta Herbuś? Zawsze była piękna, ale chyba bez grzywki jest jej lepiej!  

Dajcie znać, czyja metamorfoza bardziej się wam podoba! 
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama