Reklama

Reklama

Magda Gessler uwielbia kolorowe stylizacje

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Zawsze mówi to, co myśli i nie boi się być sobą. Ma wielu fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie w mediach społecznościowych i często dzieli się z nimi swoimi nowymi zdjęciami. Niedawno prowadząca "Kuchennych rewolucji" podzieliła się z nimi zdjęciami w kolorowej stylizacji. W takim stroju z pewnością nie pozostanie niezauważona w tłumie.

Magda Gessler to znana polska restauratorka, która nie tylko doskonale zna się na smakach, ale też ma mnóstwo charyzmy i uroku osobistego. 

Ma wielu fanów, którzy zachwycają się nie tylko jej burzą blond loków, ale również barwną osobowością i oryginalnym stylem jurorki "MasterChefa". 

Magda Gessler uwielbia kolory i nie da się tego nie dostrzec. Chociaż nie przejmuje się konwenansami i wybiera ubrania, które jej się podobają, a nie ślepo podąża za trendami, to jej ubrania są zawsze perfekcyjnie dobrane do sylwetki.

Znana restauratorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil śledzi już ponad milion i 67 tysięcy osób. 

Reklama

Magda Gessler regularnie dodaje tam nowe zdjęcia, a niedawno wrzuciła kilka fotek w kolejnym barwnym outficie. 

Wyglądała niczym "kolorowy ptak". Spójrzcie tylko! 

"Jak zwykle Zjawiskowo Pani Magdo", "Niczym bogini", "Kwitnąco" - pisali zachwyceni fani w komentarzach, nie szczędząc Magdzie Gessler miłych słów. 

A jak wam się podoba ta kolorowa stylizacja? Lubicie się ubierać w podobny sposób, czy może wolicie bardziej stonowane ubrania?  

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy