Reklama

Reklama

Magdalena Stużyńska pochwaliła się nową fryzurą

Po tym jak w ramach odmrażania gospodarki otwarto salony fryzjerskie, tłumy Polaków ruszyły farbować, ścinać i prostować . Efektem wielu wizyt są metamorfozy, które mają poprawić wygląd i humor po tygodniach narodowej kwarantanny. Na zmianę w wyglądzie zdecydowała się m.im. Magdalena Stużyńska.

Magdalena Stużyńska to aktorka, której miłośnikom polskich seriali nie trzeba przedstawiać. Gwiazda popularność zyskała dzięki roli Marcysi w serialu Złotopolscy, później pojawiała się w "Na dobre i na złe", "Hotelu 52" i "Rodzince.pl". Jednak jej najbardziej znaną i lubianą kreacją jest Anna w serialu "Przyjaciółki".

Teraz telewidzowie będą musieli przyzwyczaić się do nowego wyglądu swojej ulubionej gwiazdy. Magdalena zdecydowała się bowiem zdecydowanie skrócić włosy. Efektami fryzjerskiej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. "Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę. Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe!", napisała pod zdjęciem.

Reklama

W komentarzach nie brakowało zachwytów: "O rany jaka zmian !!!, super cudnie", "Fantastycznie! Pani młodnieje z wiekiem!!!!", "Bardzo ładnie wyglądasz, jesteś bardzo odważna", czytamy pod zdjęciem aktorki.

A co wy sądzicie o tej zmianie? Korzystna?


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje