Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w modnej stylizacji na jesień

Małgorzata Kożuchowska dobrze wie, co jej pasuje. Niedawno podzieliła się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych nowymi zdjęciami w jesiennym outficie. Jak wyglądała?

49-letnia Małgorzata Kożuchowska ma świetny gust. Dobrze wie, jak się ubrać tak, aby wyglądać z klasą, a równocześnie wyróżnić się z tłumu. Wie, jak modnie się ubrać. 

Niedawno aktorka, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, podzieliła się ze swoimi fanami nowymi fotkami w jesiennej stylizacji, która bardzo spodobała się jej followersom. 

Atrakcyjna blondynka postawiła na gustowny trencz, który wiązany w talii, pokreślił jej zgrabną sylwetkę. Dobrała do niego piękne buty na delikatnym i bardzo wygodnym obcasie. 

Reklama

Jak sama zauważyła, zapomniała o rajstopach, więc w chłodniejsze dni w takim stroju mogłoby jej być zimno, ale wyglądała tak dobrze, że jesteśmy skłonni jej wybaczyć tę drobną wpadkę. 

Spójrzcie tylko! 

"Gdybym miała się zabawić i zatytułować to zdjęcie to może „kto mi zwędził rajstopy” albo bardziej stanowczo „oddajcie rajstopy” - napisała pod swoim zdjęciem Małgorzata Kożuchowska. Jak widać, aktorka potrafi się z siebie śmiać. Widać, że ma do siebie wielki dystans, a to między innymi za to jej fani tak ją uwielbiają. 

Instagramowi obserwatorzy Małgorzaty Kożuchowskiej nie szczędzili jej komplementów w komentarzach pod dodanym przez nią postem. 

"Buty butami, ale ten płaszcz jest absolutnie boski", "Ikona stylu" - zachwycali się wyglądem aktorki jej followersi. 

A jak wam się podoba stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej? 
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje