Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini. Ale figura!

Małgorzata Rozenek-Majdan wyjechała z rodziną na wczasy do gorącego Meksyku. Pozostaje jednak w regularnym kontakcie z fanami, z którymi dzieli się zdjęciami w mediach społecznościowych. Niedawno "Perfekcyjna pani domu" zapozowała do serii fotek w bikini, a jej instagramowi followersi nie kryli zachwytu. Nic dziwnego!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wypoczywają obecnie z dziećmi w gorącym Meksyku. W ten sposób ładują akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Mimo że starają się przede wszystkim cieszyć piękną pogodą, nie zapominają też o swoich fanach, z którymi regularnie dzielą się zdjęciami z egzotycznych wakacji. 

Niedawno "Perfekcyjna pani domu" na swój instagramowy profil dodała nową serię fotek z urlopu. Tym razem zapozowała w bikini, czym wzbudziła zachwyt wielu osób. Widok w tle robił wrażenie, ale to zgrabna sylwetka Małgorzaty Rozenek-Majdan, która przecież nie tak dawno urodziła trzecie dziecko, sprawiła, że pod jej postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych reakcji. 

Reklama

"Ten rok zapowiada się bardzo intensywnie. Cieszę się więc, że mam okazje odpocząć i naładować baterię. Taki czas bardzo mi pomaga poukładać wszystko w głowie, zaplanować i zmagazynować siły na podbój świat" - wyznała w swoim nowym poście Małgorzata Rozenek-Majdan, a fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. 

"Kooostium jaki piękny!!! O ciele już nie wspomnę", "Petarda", "Wygląda Pani rewelacyjnie!!" - pisali zachwyceni jej figurą. 

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda rewelacyjnie! 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje