Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę?

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się ostatnio w sieci fotką relacjonującą imprezę urodzinową jej syna. Jedna z fanek wytknęła jej spory błąd. Na odpowiedź celebrytki nie trzeba było długo czekać.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najchętniej obserwowanych na Instagramie gwiazd. Celebrytka spodziewa się trzeciego dziecka. Oczekiwanie na kolejnego potomka w dobie koronawirusa przysparza jej wielu zmartwień. Rozenek-Majdan wciąż martwi się o to, jak będzie wyglądać jej poród i pierwsze dni życia maluszka.

W międzyczasie wyprawiła synowi Tadeuszowi 10. urodziny. Relacja z imprezy pojawiła się w internecie i wywołała nie lada sensację. Motywem przewodnim imprezy była bliżej niesprecyzowana przez organizatorów kultura azjatycka, przypominająca nieco tę japońską.

Reklama

"Radzio odegrał scenę z Ostatniego Samuraja, a ja po prostu byłam grubą gejszą" - skwitowała w poście.

Większość fanów była zachwycona tematyczną imprezą na cześć Tadzia. Jednak miłośnicy kultury japońskiego nie mogli powstrzymać się od zwrócenia uwagi Małgorzacie na bardzo istotny szczegół.

"Pani Gejszo, wszystko pięknie, ale lewy górny bok tego stroju powinien być nałożony nad prawym bokiem, a nie na odwrót. Układ z prawą stroną na zewnątrz jest zarezerwowany tylko dla zmarłych" - napisała jedna z internautek.

Małgorzata wytłumaczyła, że stroje zostały zakupione w sklepie i nie może nic na to poradzić. W jej obronie stanęli także wierni fani.

"Że co, że szlafrok nie na tę stronę zawiązany? Kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy!", No dokładnie. Wielki mi problem" - pisali w komentarzach.

Czy uważacie, że to istotny szczegół?

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | urodziny | Japonia | Daleki Wschód

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy