Reklama

Reklama

Maria Sadowska pochwaliła się nowym zdjęciem. Ale figura!

Maria Sadowska wygląda coraz lepiej. Popularna artystka zrzuciła ostatnio kilka kilogramów i od tego czasu jeszcze chętniej eksponuje swoją zgrabną sylwetkę. Zdjęcie, które pojawiło się niedawno na jej instagramowym profilu, jest naprawdę gorące. Spójrzcie sami!

44-letnia Maria Sadowska jest nie tylko świetną wokalistką, ale również reżyserką. W przyszłym roku do kin trafi film "Dziewczyny z Dubaju", przy którym pracowała m.in. z Dorotą Rabczewską-Stępień. 

Podobno to właśnie Doda motywowała ją do odchudzania, dzięki czemu zrzuciła kilka kilogramów. Nie sposób jest nie zauważyć, że Maria Sadowska jest w świetnej formie. Zwłaszcza, że niedawno opublikowała w mediach społecznościowych kolejne gorące zdjęcie. 

"Kochani mam nadzieję, że w tym dziwnym czasie piosenki z „Początku nocy” przyniosą Wam trochę oddechu, ukojenia ale i dobrej energii i poweru do działania. Które z utworów polubiliście najbardziej i dlaczego?" - zapytała swoich fanów Maria Sadowska pod dodaną przez siebie fotką. Niedawno artystka wydała nową płytę po sześciu latach przerwy. 

Reklama

Trzeba przyznać, że Maria Sadowska wygląda coraz lepiej, a w zielonym jest jej do twarzy! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Sadowska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy