Reklama

Reklama

Marzena Rogalska nauczyła się tym bawić

Startuje drugi odcinek sezonu telewizyjnego show "Gwiazdy na wyjeździe". Program zrealizowany wspólnie ze stołecznym Teatrem Capitol to pełne humoru, spontanicznych rozmów i zabawnych sytuacji aktorskie tournée po Polsce. Na takich wyjazdach Marzena Rogalska potrafi rozbawić do łez.

Podczas wyjazdów z komediami teatralnymi gwiazdom towarzyszyła kamera, która wszystko zarejestrowała. Dzięki temu możemy poznać znanych i popularnych aktorów nie tylko podczas ich codziennej pracy, ale także z prywatnej strony. 

Najnowszy sezon, zrealizowany zimą, rozpocznie wyjazd do Krakowa z obsadą spektaklu "Czy Ty To Ty?", granego w Teatrze Capitol. 

Daria Widawska, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki i Marcin Rogacewicz - to właśnie im będzie towarzyszyć ekipa telewizyjna.  

Ta aktorska ekipa jest niezwykle zgrana. Aktorzy nie tylko uwielbiają ze sobą pracować, ale również przyjaźnią się prywatnie. Poznajcie niesamowitą historię angażu Marzeny Rogalskiej do Teatru Capitol. 

Reklama

Sprawdźcie jakie dowcipy sobie opowiadają sobie z Łukaszem Nowickim.  Sprawdźcie o czym rozmawiają w podróży? Co wiedzą o sobie nawzajem? Gdzie się poznali? Co w sobie lubią, a czego nie cierpią?  Czy mają wspólne pasje?

Już 3 kwietnia, godz. 19.00, telewizja Active Family zabierze Was w niesamowitą podróż, w której aktorzy wpuszczą Was do swojego świata. Wejdźcie z nimi do garderoby, spędźcie wyjątkowe chwile za kulisami i zobaczcie jak czują się po zejściu ze sceny.  "Gwiazdy na wyjeździe" - premiery w każdy piątek o godz. 19.00.

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy