Reklama

Reklama

Meghan Markle w ogniu krytyki! Komu tym razem się naraziła?

Meghan Markle nie należy już co prawda oficjalnie do brytyjskiej rodziny królewskiej i wyprowadziła się z mężem Wielkiej Brytanii, jednak jej osoba wciąż wzbudza spore kontrowersje. Podobno niektórzy nadal rozpamiętują mocne oskarżenia ukochanej księcia Harry'ego, jakie padły w wywiadzie u Oprah pod adresem royalsów. Kto wciąż nie potrafi o nich zapomnieć?

Chociaż powszechnie  mówi się, że czas leczy wszelkie rany, to najwyraźniej musi go minąć jeszcze sporo, zanim brytyjska rodzina królewska otrząśnie się po głośnym wywiadzie, który Meghan i Harry udzielili ponad miesiąc temu Oprah. 

Zagraniczne media, na czele z tabloidem "New Idea" sugerują, że Zara Tindall wciąż nie może wybaczyć Sussexom oskarżenia o rasizm, które mocno uderzyły w jej rodzinę. 

Córka księżniczki Anny uważa podobno, że podejrzenia, jakie padły na jej matkę, są niezwykle bolesne, a Meghan i Harry powinni znacznie ostrożniej dobierać słowa. 

Reklama

Informator tabloidu ma też uważać, że Zara Tindall odebrała cios w jej matkę jako nieczyste zagranie, ponieważ księżniczka Anna wcale nie jest rasistką. Córka królowej Elżbiety miała bowiem jedynie od początku powątpiewać w to, czy Meghan Markle jest odpowiednią partnerką dla księcia Harry'ego, ponieważ ta nie zyskała jej zaufania. 

Teraz już wiadomo, że również wnuczka królowej nie darzy wielką sympatią synowej księcia Karola, a afera z Meghan Markle z pewnością jeszcze przez dłuższy czas pozostanie jednym z głównych tematów w mediach.

Plotki, które również mogą cię zainteresować:

Katarzyna Glinka w seksownym kostiumie. Dlaczego nie jest na wakacjach w 2021? 

Meghan Markle znowu na językach! Co się dzieje tym razem? 

Kasia Cichopek w najmodniejszej sukience 2021? 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy