Reklama

Reklama

Niewiarygodne, jak zmieniły się dzieci Williama i Kate!

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Jesteście ciekawi, jak teraz wyglądają pociechy Williama i Kate? Rosną jak na drożdżach!

Książę William i jego żona, księżna Kate są pod stałą obserwacją mediów. Na temat brytyjskiej rodziny królewskiej każdego dnia pojawiają się nowe plotki, bo wszyscy interesują się, co u nich słychać. 

Para stara się jednak w miarę możliwości żyć normalnie. Nie afiszują się w mediach społecznościowych zdjęciami swoich pociech. 

Tradycją jest jednak, że z okazji urodzin, świat obiegają nowe fotografie. Dzięki nim wiadomo, jak zmieniają się dzieci pary książęcej. 

Owocem miłości Williama i Kate jest troje uroczych pociech. Są to: książęta: George i Louis oraz księżniczka Charlotte. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia dwuletniego Louisa i pięcioletniej Charlotte. 

Jak teraz wyglądają? 

Reklama

Widać, że Charlotte i Louis to cali rodzice. Podobieństwo do Williama i Kate jest ogromne! 

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy