Reklama

Reklama

Ona wie, jak podkreślić krągłości

Ayesha Perry-Iqbal urodziła się w Wielkiej Brytanii, a pochodzi z walijsko-pakistanskiej rodziny. Już jako dziewczynka zaznała, co to znaczy różnić się kolorem skóry. Jako nastolatka przekonała się, że choć stosuje diety i uprawia sport, jest po prostu większa niż inne dziewczęta i że nie wszyscy to akceptują. Teraz udowadnia, że piękno nie zna granic, a kolor skóry i rozmiar nie są jego wyznacznikami.

Dziś jest modelką size plus, znaną blogerką, a na Instagramie obserwuje ją ponad 230 tys. osób. Ale zanim stała się popularna, musiała stoczyć trudną walkę z samą sobą. Nie obyło się bez restrykcyjnych diet przez które wylądowała nawet w szpitalu. Kompleksy, poczucie izolacji i wstyd hamowały tę żywiołową dziewczynę zarówno w ważnych życiowych decyzjach, jak i codziennych wyborach. Kiedy zrozumiała, że aby odmienić swoje życie, musi przede wszystkim pokochać siebie, sprawy zaczęły stopniowo iść w dobrym kierunku. Ayesha odnalazła swoje piękno i swoją misję - chce pomóc kobietom zrozumieć, że bez względu na to jakie są wobec nich oczekiwania, mogą  być kim chcą, bez względu na kolor skóry, rozmiar ubrania, kulturę czy orientację seksualną.

Reklama

Na swoim blogu i w mediach społecznościowych przedstawia nie tylko atrakcyjne stylizacje, które mogą być świetną inspiracją dla pań noszących większe rozmiary, ale też dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi ze szkodliwym wpływem stereotypów i postrzeganiem inności.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje