Reklama

Reklama

Pamiętacie "Danzela". Dziś jest nie do poznania!

Danzel był kiedyś wielką gwiazdą. Dziś muzyk ma 44 lata i nie jest już tak popularny, ale o jego hicie "Pump It Up", który w 2004 roku podbił świat, trudno jest zapomnieć. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Aż trudno uwierzyć, że minęło już kilkanaście lat, odkąd mieliśmy po raz pierwszy okazję zatańczyć do słynnego "Pump It Up" Danzela, czyli Johana Waema.

Rytmiczna piosenka rozgrzała do czerwoności niejeden parkiet. Nie tylko piosenka belgijskiego muzyka jest nie do zapomnienia, ale również jego charakterystyczny wizerunek. 

Artysta był w Polsce bardzo popularny. Brał nawet udział w eliminacjach do Eurowizji z piosenką "Undercover", ale nie udało mu się zostać reprezentantem naszego kraju. 

Przez lata wrażenie robiła zwłaszcza nietypowa fryzura wokalisty, który dziś ma 44 lata i wygląda zupełnie inaczej. Danzel wciąż koncertuje i robi karierę, ale nie jest już o nim tak głośno. Ma też dorastające córki, którym stara się poświęcać wolny czas. 

Jak teraz wygląda popularny piosenkarz? 

Reklama

Jak widać, Danzel postanowił stonować swój wyrazisty look. Widać, że dojrzał i zrezygnował z krzykliwego wizerunku. Piosenkarz chętnie nosi teraz eleganckie ubrania, w których jest mu do twarzy. Zadbał o swój styl i wygląda naprawdę rewelacyjnie! 

Rozpoznalibyście go na ulicy? 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danzel | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy