Reklama

Reklama

Sarah Ferguson szczerze o Meghan Markle! Księżniczka Anna ma inne zdanie!

Sarah Ferguson to kolejna, była członkini brytyjskiej rodziny królewskiej, która nie była zbyt lubiana przez monarchię. Była żona księcia Andrzeja, właśnie zabrała głos w magazynie "People" i powiedziała szczerze, co myśli o Meghan Markle i księżnej Kate. Wygląda też na to, że księżniczka Anna nie podziela jej zdania!

Sarah Ferguson o Dianie i jej synowych

 Sarah Ferguson była żoną księcia Andrzeja. Para wzięła ślub w 1986 roku i doczekała się dwójki dzieci - księżniczki Eugenii i księżniczki Beatrycze. 

Była jedną z najbardziej ekstrawaganckich księżnych, jakie pojawiły się w brytyjskiej rodzinie królewskiej i prasa rozpisywała się chętnie na jej temat. 

Zwłaszcza gdy okazało się, że W 1992 brytyjska prasa opublikowała zdjęcie Sarah Ferguson w jednoznacznej sytuacji z jej amerykańskim doradcą finansowym, Johnem Bryanem. Wówczas stało się jasne, że żywi ona uczucia do innego mężczyzny, niż mąż. 

Był to skandal na królewskim dworze, który zakończył się rozwodem pary w 1996 roku. To nie oznacza jednak, że Sarah Ferguson zniknęła z życia rodziny królewskiej, a tym bardziej z przestrzeni medialnej. 

Księżna Yorku znana jest ze swoich mocnych wypowiedzi i ostrego języka. Tym razem również zaskoczyła wypowiedzią dla magazynu "People", gdzie odniosła się do postaci księżnej Diany i jej synów oraz żon Williama i Harry'ego. 

Reklama

Prywatnie Sarah Ferguson i księżna Diana przyjaźniły się od nastoletnich czasów. Była żona księcia Andrzeja śledzi losy zarówno księżnej Kate, jak i Meghan Markle i im kibicuje. 

Księżniczka Anna nie ufała Meghan Markle

Odmienne zdanie na temat Meghan ma jednak księżniczka Anna, córka królowej Elżbiety II i księcia Filipa. 

Okazuje się z kolei, że nigdy nie darzyła sympatią Meghan, od pierwszego momentu, gdy ta zjawiła się w pałacu. Ponoć to ona, bez żadnych oporów odradzała Harry'emu małżeństwo z Meghan. 

Księżniczka Anna nie przepadała za wybranką Harry'ego ze względu na jej charakter i to, że skupiała na sobie uwagę wszystkich dookoła. Podzielała zdanie księcia Williama, że ta kobieta nie powinna dołączać do rodziny królewskiej. 

***
Zobacz również: 

Gwiazda TVP w opinającym kostiumie kąpielowym. Jakie ona ma ciało!

Jak nosić sukienki midi? Księżna Diana to wiedziała. Kto jeszcze? 

Księżna Diana powiedziała to przed śmiercią?! Po wypadku zaczął się chaos!

Księżna Diana potrafiła zaskoczyć! Te zdjęcia pamięta każdy!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje