Reklama

Reklama

Sofia Vergara pozuje w bikini

Sofia Vergara to amerykańska aktorka znana głównie z seriali komediowych. Gwiazda skończy w lipcu 48 lat i właśnie udowodniła, że w jej przypadku wiek to tylko nic nieznaczące liczby!

Sofia Vergara wychowała się w wielopokoleniowej, kolumbijskiej rodzinie. Ma aż pięcioro rodzeństwa. Matce Sofii bardzo zależało na tym, aby córka wyjechała do Stanów Zjednoczonych i wiodła lepsze życie. Dlatego w młodości zapisała pociechę do dwujęzycznej szkoły, w której oprócz hiszpańskiego, uczyła się także języka angielskiego.

Początkowo Sofia chciała zostać stomatologiem. Plany o studiowaniu medycyny rozwiał fotograf, którego gwiazda spotkała pewnego dnia na plaży. To właśnie on namówił ją na karierę modelki.

Reklama

Już po pierwszych pokazach i występach w reklamówkach przeprowadziła się do Bogoty. W stolicy rozpoczęła karierę w telewizji. Współprowadziła popularne w Kolumbii programy i szybko zyskała sporą rozpoznawalność. Nie zaprzestała jednak wyłącznie na roli gospodarza show. Niezwykła uroda Sofii była biletem wstępu na plan zdjęciowy latynoskich telenoweli.

Karierę w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła od roli w serialu "Big Trouble". Teraz jest jedną z najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood.

Piękna gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio udostępniła zdjęcie, na którym pozuje ze swoją 28-letnią siostrzenicą w... bikini! Kobiety stoją tyłem do aparatu, więc internauci nie mieli pojęcia, którą z nich jest Sofia. Jak widać gwiazda może pochwalić się idealną sylwetką.

Zresztą zobaczcie sami!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sofia Vergara | Kolumbia | gwiazdy w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy