Reklama

Reklama

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie z Angeliną Jolie. Nic się nie zmienili!

Tomasz Kammel opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie, do którego zapozował razem z Angeliną Jolie. Chociaż fotografia została wykonana w 2004 roku, fani zauważyli, że zarówno aktorka, jak i prezenter prawie wcale się nie zmienili. Spójrzcie tylko na nich!

49-letni Tomasz Kammel zaskoczył niedawno fanów, publikując na swoim instagramowym profilu zdjęcie sprzed szesnastu lat. Nie pozował do niego sam, a z popularną i oszałamiająco piękną Angeliną Jolie. 

Dziennikarz robił z nią kiedyś wywiad i z uwagi na to, co się dzieje w Polsce, postanowił przypomnieć, co gwiazda Hollywood powiedziała mu wtedy o pomocy kobietom. 

Fani Tomasza Kamela zauważyli, że ani on, ani znana aktorka nie zmienili się prawie nic na przestrzeni lat. Wciąż wyglądają tak samo dobrze, jak ponad półtora dekad temu. Jak widać, czas jest dla nich bardzo łaskawy. 

Reklama

Patrzcie, jakie zdjęcie dodał dziennikarz! 

"To jest Angelina Jolie i wywiad z 2004 roku przed premierą filmu „Alexander” Olivera Stone'a. Była bezpośrednia i otwarta. Pamiętam, że najsilniejsze emocje pojawiły się, gdy zaczęła opowiadać o swoim zaangażowaniu w pomoc humanitarną w Afryce. Opowiadała, że wspiera kobiety, które tam na miejscu potrafią się porozumieć, rozwiązywać spory, budować ujęcia wody, zażegnywać konflikty, współpracować z organizacjami pozarządowymi. Przykładem był rozdział środków pomocowych. Gdy kobiety przejmują go w swoje ręce, ponad 75% środków dociera do potrzebujących, w innym przypadku jest to tylko 20%. Drogie Panie. Wy wiecie jak mądrze spierać się na argumenty. Potraficie się porozumieć, wiecie, że kompromis nie jest porażką, lecz wygraną dla obu stron. Nieważne, po której stronie sporu teraz jesteście, czy za, czy przeciw. Zawsze byłyście w stanie się porozumieć, bo kobieca energia buduje. Jesteście nadzieją i siłą zdrowego rozsądku. Angelina wiedziała, co mówi" - napisał Tomasz Kammel pod zdjęciem sprzed lat, apelując tym samym do kobiet. 

Co sądzicie o jego słowach? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | gwiazdy | Jolie Angelina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje