Reklama

Reklama

Vlada Zinchenko. Jedna z najpiękniejszych WAGs

Ołeksandr Zinchenko jak na razie nie zaliczył z reprezentacją Ukrainy spektakularnych sukcesów na Euro 2020, ale piłkarz i tak jest wielkim szczęściarzem. Jego żona Vlada Shcheglova to prawdziwa piękność. Atrakcyjna blondynka urodą przebija nawet polskie WAGs?

Reprezentacja Ukrainy, póki co, podobnie jak biało-czerwoni, nie radzi sobie na Euro 2020 zbyt dobrze, jednak ukraińskie WAGs urodą śmiało mogą konkurować z najpiękniejszymi partnerkami polskich piłkarzy. 

Wśród wielu atrakcyjnych kobiet, które wspierają zawodników naszych wschodnich sąsiadów, wzrok przyciąga szczególnie pewna jasnowłosa piękność. 

Małżonka Ołeksandra Zinchenko zachwyca anielskimi rysami twarzy i rewelacyjną figurą. Jej profil na Instagramie obserwuje już 730 tysięcy osób, a ta liczba wciąż rośnie. 

Reklama

Nic dziwnego, spójrzcie tylko na zdjęcia Vlady Shcheglovej

Ołeksandr Zinchenko walczy na Euro 2020

Ołeksandr Zinchenko pochodzi z ukraińskiego Radomyśla. Pierwsze kroki stawiał w okolicznych klubach: DJuSSz Karpatii Radomyśl, Monolicie Illicziwśk i Szachtarze Donieck. 

Talent zawodnika szybko został zauważony. Pomimo młodego wieku Ołeksandr Zinchenko nie boi się wyzwań w życiu prywatnym i zawodowym. Angażuje się zarówno w piłkarską grę na boisku, jak i w poważny związek.

Zawodnik, który podczas Euro 2020 gra na pozycji pomocnika, ale dobrze sprawdza się również jako obrońca i lewoskrzydłowy, ma 24 lata i na co dzień jest piłkarzem utytułowanego Manchesteru City. 

W ubiegłym roku reprezentant Ukrainy poślubił swoją partnerkę Vladę Scheglovą, która już niedługo urodzi ich pierwsze dziecko. 


Ołeksandr Zinchenko ma już na swoim koncie występy w reprezentacji Ukrainy. 

Przed Euro 2020 występował m.in. w kategoriach: U-16, U-17, U-18, a także U-19.i U-21. Jako senior razem z drużyną pojawił się po raz pierwszy 12 października 2015 roku w meczu Ukraina-Hiszpania podczas eliminacji Mistrzostw Europy w 2016 roku.

Kim jest Vlada Zinchenko?

Vlada Zinchenko jest 25-letnią prezenterką w ukraińskim kanale sportowym. Ma na swoim koncie wywiady z wieloma znanymi postaciami ze świata sportu, w tym m.in. z Cristiano Ronaldo. 

Jasnowłosa piękność szybko podbiła serce Ołeksandra Zinchenko, który po jednym z wygranych meczów podszedł do niej i pocałował ją publicznie. 

Wtedy stało się jasne, że są razem. Vlada Zinchenko oprócz tego, że jest dziennikarką, zawzięcie kibicuje mężowi oraz całej drużynie Manchester City na boisku.

Ołeksandr Zinchenko i Shcheglova. Oświadczyny na boisku

Vlanda Shcheglova i Oleksandr Zinchenko niedawno ogłosili w mediach społecznościowych, że spodziewają się dziecka. Para, która pobrała się w ubiegłym roku, zaręczyła się na... piłkarskim boisku. 

Piłkarz po awansie Ukrainy do Mistrzostw Europy w 2019 roku postanowił wyprowadzić ją na boisko, a następnie wręczyć jej wspaniały bukiet kwiatów. 

Oleksnd Zinchenko cały w emocjach uklęknął na kolano i zapytał atrakcyjnej blondynki, czy zgodzi się za niego wyjść. 

Piękna prezenterka telewizyjna powiedziała oczywiście tak. 

Też uważacie, że to jedna z najpiękniejszych WAGs na świecie? Nawet w ciąży zachwyca urodą!

Zostań Miss Euro Maxmodels. Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne! 

Czytaj również: 

Marina Łuczenko-Szczęsna królową polskich WAGs 

Wybranki tureckich piłkarzy. Piękniejsze od Polek? 

Roberta Lewandowskiego wspiera nie tylko żona. Ma piękną siostrę! 

Słowackie Wags. Zachwycają urodą! 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy