Reklama

Reklama

Weronika Rosati na Złotych Globach

Weronika Rosati pojawiła się na gali rozdania Złotych Globów. Aktorka pochwaliła się zdjęciami ze znanymi aktorami!

Weronika Rosati to aktorka, która oprócz pracy w rodzimych produkcjach filmowych, takich jak "Podatek od miłości", "Porady na Zdrady" czy "Pitbull", rozwija swoją karierę poza granicami Polski. Gwiazda pojawiała się w amerykańskich produkcjach, grając u boku Roberta De Niro, Michaela Douglasa, czy Morgana Freemana.

Oprócz kariery aktorskiej Rosati współpracowała z serwisem Stopklatka.pl, miesięcznikiem "Film", dwutygodnikach "Show" i "Party" oraz "Wprost" jako felietonistka. Publikowała tam artykuły o tematyce filmowej.

Reklama

Rosati nie mogło zabraknąć na gali rozdania "Złotych Globów", czyli słynnej amerykańskiej nagrody filmowej. Dzięki temu, że miała okazję współpracować z wieloma rozpoznawalnymi na świecie artystami, jest chętnie zapraszana na wydarzenia branżowe. Weronika pochwaliła się na Instagramie tym, w jakim towarzystwie bawiła się na Złotych Globach. Opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała z Rachel Brosnan - artystką nominowaną w kategorii "Najlepsza aktorka w serialu komediowym lub musicalu" za rolę w produkcji "Wspaniała pani Maisel".

Weronika pokazała także stylizację, w której zaprezentowała się na czerwonym dywanie. Zdecydowała się na krótką złotą sukienkę i dobrane pod kolor sandałki na obcasie.

Spójrzcie, jak Weronika Rosati bawiła się na gali!


Reklama

Reklama

Reklama