Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska w bardzo seksownym wydaniu

Wiktoria Gąsiewska znów zachwyciła swoim wyglądem. Popularna aktorka opublikowała nowe zdjęcie w mediach społecznościowych, a fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. Spójrzcie, jak prezentowała się w zmysłowych lokach!

21-letnia Wiktoria Gąsiewska jest aktorką, która zdobyła wielką popularność, wcielając się w rolę Agaty w serialu "Rodzinka.pl". Młoda gwiazda dała się poznać jako zdolna i piękna kobieta, dlatego obecnie na brak propozycji zawodowych nie może narzekać. 

Wykorzystała swoją szansę i teraz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. Niedawno zagrała w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Dużo pracuje, ale nie zapomina też o swoich fanach w mediach społecznościowych. 

Często dzieli się z nimi tym, co u niej słychać. Niedawno opublikowała nowe zdjęcie, które zachwyciło jej instagramowych followersów. 

Reklama

Nic dziwnego, spójrzcie tylko na nią! 

"Czemu ty jesteś taka śliczna?" - spytał Wiktorię Gąsiewską pod jej nowym zdjęciem jeden z zachwyconych fanów, a inni użytkownicy również nie szczędzili jej komplementów. "Piękne loki", "Wyglądasz super" - pisali i trudno jest się z nimi nie zgodzić, bo młoda aktorka w tej fryzurze i makijażu prezentuje się naprawdę seksownie. 

Jak wam się podoba gwiazda "Rodzinki.pl" w takim wydaniu?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy