Reklama

Reklama

Zaręczyła się?

Przeszło cztery lata temu Katie Holmes (37), zabierając ze sobą prawie 9-letnią teraz córkę Suri, dosłownie uciekła od swojego pierwszego i jedynego dotychczas męża Toma Cruise’a, który akurat pracował na planie poza Los Angeles.

Dokładne szczegóły tego rozstania do dziś pozostają tajemnicą, ale wszyscy byliśmy świadkami tego, jak małżeństwo w połączeniu z uwikłaniem w podejrzane zasady sekty scjentologicznej wykończyło młodą aktorkę.

Po rozwodzie Katie skupiła się na córce i odbudowywaniu swojej upadłej w trakcie gdy była zoną Toma kariery. Co nie było zaskoczeniem, nowa miłość absolutnie nie była jej w głowie. Jej przyjaciele twierdzili nawet, że zrażonej do związków Katie trudno będzie naprawdę zaangażować się w nową relację. Na szczęście, czas robi swoje.

Reklama

Już w sierpniu 2013 roku, gdy bawili się razem na imprezie charytatywnej w Hampton, w zagranicznej prasie pojawiły się pogłoski, że serce młodej aktorki stara się zdobyć 48-letni aktor i piosenkarz, laureat Oscara z 2004 roku Jamie Foxx. I udało mu się! Mało tego, ostatnio na palcu Katie pojawił się nowy pierścionek z okazałym brylantem.

- Są bardzo szczęśliwi. Planują skromny i cichy ślub tylko w gronie rodziny. Nie chcą rozgłosu, ani paparazzich - wyjawił amerykański magazyn "InTouche".


Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Holmes Katie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje