Reklama

Reklama

Zmiany w życiu Kingi Rusin

W życiu Kingi Rusin ostatnio naprawdę sporo się dzieje. Prezenterka nie tylko wydaje córkę za mąż, ale postanowiła też nieco zmienić swój wizerunek. Jak teraz wygląda?

Kinga Rusin nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Nic dziwnego, w końcu w życiu popularnej prezenterki ostatnio sporo się dzieje. 

Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się informacje o tym, że jej córka Iga Lis ma niedługo wyjść za mąż. Dziennikarze "Na Żywo" ustalili, że kobieta zmieni stan cywilny jeszcze w tym roku.   

Wybrankiem serca 19-latki jest starszy od niej o dziesięć lat Filip Szcześniak. To popularny raper znany jako Taco Hemingway.  

Według ustaleń magazynu "Na żywo" Iga Lis i jej partner niedawno zamieszkali ze sobą w jednej z kamienic przy Mokotowskiej. Nikogo nie powinien więc zaskakiwać fakt, że teraz zdecydowali się na kolejny krok. 

Reklama

Zmiany w życiu córki to nie jedyna nowość w życiu Kingi Rusin. Prezenterka niedawno zaprezentowała światu swoją nową fryzurę. 

Dziennikarka przyzwyczaiła nas do długich rozpuszczonych włosów. 

Tymczasem na gali Empiku pojawiła się w spiętych włosach. Można też zauważyć, że podcięła nieco swoją charakterystyczną grzywkę, optycznie odejmując sobie też kilka lat. 

Jak wam się podoba Kinga Rusin w takim wydaniu? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | gwiazdy | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje