Reklama

Reklama

Zofia Zborowska na uroczym zdjęciu z mężem

Zofia Zborowska opublikowała niedawno w mediach społecznościowych kolejne urocze zdjęcie. Tym razem gwiazda zapozowała do niego w towarzystwie męża. Wygląda na to, że łączy ich naprawdę silne uczucie. Spójrzcie tylko, co napisała znana aktorka w swoim poście!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. W zeszłym roku gwiazda i popularny siatkarz stanęli na ślubnym kobiercu i wygląda na to, że ich związek wciąż kwitnie.

Znana aktorka często udziela się w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie niedawno zamieściła kolejną piękną fotografię. 

"Wracaj już" - napisała pod opublikowaną przez siebie romantyczną fotką, do której zapozowała w kuchni ze swoim mężem. Urocze zdjęcie pary zachwyciło fanów, którzy nie szczędzili Zofii Zborowskiej i Andrzejowi Wronie komplementów. "Cudna z Was Para", "Miłość nie da się ukryć" - pisali. 

Nic dziwnego, że reakcje były tak pozytywne. W końcu Zofia Zborowska i Andrzej Wrona sprawiają wrażenie naprawdę zakochanych. 

Spójrzcie sami! 

Reklama

"Ta kuchnia to tak bardzo mój kolor", "Jestem zakochana w tej kuchni", "Zielono miii...." - pisali w komentarzach zachwyceni fani. Widać, że bardzo spodobała im się kuchnia znanej aktorki i siatkarza. 

A co wy myślicie o takich wnętrzach? Podobają wam się? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | gwiazdy | zdjęcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje