Reklama

Reklama

Zrelaksowana Rozenek tuż przed porodem

Wszystko wskazuje na to, że dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana przyjdzie na świat już za kilka dni. Ostatnie momenty przed porodem para spędza w luksusowym hotelu.

Na przebieg porodu wpływa bardzo wiele czynników. Jednym z nich jest nastrój i psychiczna kondycja przyszłej mamy. Nic więc dziwnego, że ostatnie dni przed porodem upływają Małgorzacie Rozenek na błogim relaksie.

Małgorzata wraz z Radosławem Majdanem i dwójką synów, spędza te chwile w luksusowym hotelu. Pobyt, jak wyjaśniła na Instagramie, jest również jej prezentem urodzinowym. "Zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo sprawić żonie w dziewiątym miesiącu ciąży, urodzinową niespodziankę.  Tym bardziej doceniam @r_majdan który spakował nas wszystkich (również torby do szpitala) zawiózł do hotelu, który bardzo lubimy, gdzie spędziliśmy prawdopodobnie ostatnie spokojne chwile i oczywiście znowu zjadłam za dużo", napisała na swoim profilu.

Reklama

Tekstowi towarzyszyło kilka zdjęć, na których widać, jak Rozenek wraz z rodziną ucztuje przy stole i relaksuje się na leżaku.

Dziecko, które wkrótce przyjdzie na świat, będzie trzecią pociechą Małgorzaty Rozenek. Prezenterka jest już mamą dwójki chłopców: Stasia i Tadzia.

 

INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje