Reklama

Reklama

Doskonałość Mody 2017

Zaczynamy nową edycję naszego konkursu, w którym możesz zostać jurorem. Żeby tak się stało, wyślij SMS i zagłosuj na ubrania lub dodatki, które najbardziej ci się podobają. Będziemy je pokazywać w kolejnych wydaniach TS od czerwca do grudnia.

Regulamin plebiscytu "Doskonałość Mody 2017 Czytelniczek "Twojego Stylu"

Regulamin konkursu "Doskonałość Mody 2016 Twój Styl"

Oprócz nagrody czytelników dwa zespoły jurorów wyróżnią najlepszych projektantów, najbardziej interesujące wydarzenia oraz kolekcje z polskich sklepów. O tym, kto zasłużył na nagrodę, poinformujemy w TS 3/2018.

Reklama

Głosuj i wygrywaj wspaniałe nagrody!

Jury powołane przez "Twój Styl" nagrodzi najlepsze ubrania i dodatki dostępne w 2017 roku na polskim rynku. Swoją Doskonałość Mody wybiorą też nasze czytelniczki. Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy wysłać sms. Szczegóły znajdziesz w kolejnych numerach TS, w których będziemy prezentować nominacje. Każdy, kto przyśle nam swój typ, ma szansę wygrać jedną z nagród miesiąca.

Zasady konkursu

Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem) określa ogólne warunki uczestnictwa w konkursie "Doskonałość Mody 2017 Twój STYL" (zwanym dalej Konkursem).

1. Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-035), ul. Motorowa 1.

2. W Konkursie może wziąć udział każda firma oraz projektant, których kolekcje wiosna—lato 2017 i jesień—zima 2017/2018 sprzedawane są w Polsce.

3. Kolekcje oraz produkty nominowane do nagrody w Konkursie wybiera redakcja "Twojego Stylu".

4. Na łamach miesięcznika "Twój Styl", począwszy od numeru czerwcowego (06/2017) do numeru grudniowego (12/2017), prezentowane będą produkty z kolekcji wiosna-lato 2017 i jesień-zima 2017/2018, spośród których czytelniczki "Twojego Stylu" wybiorą produkt nagrodzony tytułem "Doskonałość Mody 2017 Czytelniczek Twojego STYLU ". Zasady powyższego plebiscytu oraz lista kategorii, w której zostaną przyznane nagrody dostępne są na stronie www.regulaminy.pl oraz na stronie www.styl.pl/twoj-styl

5. Jury zastrzega sobie prawo zmiany kategorii wymienionych w regulaminie, jeśli będzie taka potrzeba, poprzez dodanie nowej/nowych kategorii lub usunięcie zbędnych.

6. Jury może podjąć decyzję o nieprzyznaniu nagrody w danej kategorii, jeżeli uzna, że żadna z prezentowanych kolekcji nie jest wystarczająco doskonała.

7. W Konkursie powołane zostaną dwa zespoły jurorskie, które będą oceniały kolekcje na podstawie nadesłanych przez firmy i projektantów materiałów prasowych: zdjęć z pokazów, zdjęć kolekcji, lookbooków.

8. W celu uzyskania dodatkowych informacji związanych z Konkursem należy kontaktować się z Marią Szaj, dyrektorem działu mody miesięcznika "Twój STYL", tel. 22 51 70 969, lub za pośrednictwem adresu e-mail: doskonalosc.mody@twojstyl.com.pl 9. Udział w Konkursie nie podlega żadnym opłatom.

I Jury Konkursu Doskonałość mody 2017

- Joanna Bojańczyk - komentatorka mody

- Zuza Krajewska - fotograf

- Vasina - stylistka

- Katarzyna Sokołowska - reżyser i choreograf pokazów mody

- Wojciech Rostowski - makijażysta

II Jury Konkursu Doskonałość mody 2017

- Joanna Lorynowicz - zastępca redaktora naczelnego TS

- Katarzyna Miśkowiec - dyrektor artystyczna TS

- Maria Szaj - dyrektor działu stylizacji TS

- Maciej A. Brzozowski - dyrektor public relations Grupy Bauer


Twój Styl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy