Reklama

Reklama

Doskonałość Mody 2018

Rusza dwudziesta już edycja konkursu Doskonałość Mody. Podobnie jak ostatnio dwa zespoły jurorów ocenią najlepszych projektantów i najciekawsze wydarzenia oraz najoryginalniejsze kolekcje z polskich sklepów. Już od następnego wydania TS będziemy pokazywać wybrane do konkursu ubrania i dodatki. Na te, które spodobają się Państwu najbardziej, będzie można głosować, wysyłając SMS. Wyniki opublikujemy w numerze marcowym lub kwietniowym TS w 2019 roku.

Regulamin konkursu "Doskonałość Mody 2018 Twój Styl"

Głosuj i wygrywaj wspaniałe nagrody!

Jury powołane przez "Twój STYL" nagrodzi najlepsze ubrania i dodatki dostępne w 2018 roku na polskim rynku. Swoją Doskonałość Mody wybiorą też nasze Czytelniczki. Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy wysłać SMS. Szczegóły znajdziesz w kolejnych numerach TS, w których będziemy prezentować nominacje. Każdy, kto przyśle nam swój typ, ma szansę wygrać jedną z nagród miesiąca.

Reklama

Zasady konkursu

Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem) określa ogólne warunki uczestnictwa w konkursie "Doskonałość Mody 2017 Twój STYL" (zwanym dalej Konkursem).

1. Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-035), ul. Motorowa 1.
2. W Konkursie może wziąć udział każda firma oraz projektant, których kolekcje wiosna—lato 2018 i jesień—zima 2018/2019 sprzedawane są w Polsce.
3. Kolekcje oraz produkty nominowane do nagrody w Konkursie wybiera redakcja "Twojego STYLU".
4. Na łamach miesięcznika "Twój STYL", począwszy od numeru czerwcowego (06/2018) do numeru grudniowego (12/2018), prezentowane będą produkty z kolekcji wiosna—lato 2018 i jesień—zima 2018/2019, spośród których czytelniczki "Twojego STYLU" wybiorą produkt nagrodzony tytułem "Doskonałość Mody 2017 Czytelniczek Twojego STYLU". Zasady powyższego plebiscytu oraz lista kategorii, w której zostaną przyznane nagrody dostępne są na stronie www.regulaminy.pl oraz na stronie www.styl.pl/twoj-styl
5. Jury zastrzega sobie prawo zmiany kategorii wymienionych w regulaminie, jeśli będzie taka potrzeba, poprzez dodanie nowej/nowych kategorii lub usunięcie zbędnych.
6. Jury może podjąć decyzję o nieprzyznaniu nagrody w danej kategorii, jeżeli uzna, że żadna z prezentowanych kolekcji nie jest wystarczająco doskonała.
7. W Konkursie powołane zostaną dwa zespoły jurorskie, które będą oceniały kolekcje na podstawie nadesłanych przez firmy i projektantów materiałów prasowych: zdjęć z pokazów, zdjęć kolekcji, lookbooków.
8. W celu uzyskania dodatkowych informacji związanych z Konkursem należy kontaktować się z Ewą Baraniewską - p.o. Kierownika Działu Mody miesięcznika "Twój Styl", tel. 22 51 70 969, lub za pośrednictwem adresu  e-mail: doskonalosc.mody@twojstyl.com.pl
9. Udział w Konkursie nie podlega żadnym opłatom.

I Jury Konkursu Doskonałość mody 2017

oceniające w kategoriach: Projektant Roku 2018, Wydarzenie Roku 2018, Miejsce Doskonałe 2018, Debiut Roku 2018

- Joanna Bojańczyk - komentatorka mody

- Zuza Krajewska - fotograf

- Vasina - stylistka

- Katarzyna Sokołowska - reżyser i choreograf pokazów mody

- Wojciech Rostowski - makijażysta

- Ewa Baraniewska - p.o. kierownika działu stylizacji "Twojego Stylu" - przewodnicząca Jury

II Jury Konkursu Doskonałość mody 2017

oceniające w pozostałych kategoriach

- Joanna Nojszewska - zastępca redaktora naczelnego TS

- Katarzyna Pluta - dyrektor artystyczna TS

- Ewa Baraniewska - p.o. kierownika działu stylizacji "Twojego Stylu" - przewodnicząca Jury

- Maciej A. Brzozowski - dyrektor public relations Grupy Bauer


Twój Styl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy