Reklama

Reklama

Kobiecy Samochód Roku 2014

Kobiecy Samochód Roku - edycja 2014. Kobiecy, czyli jaki? Piękny? Czy także wyrafinowany, a więc świetnie wyposażony, komfortowy?

Mały, praktyczny w mieście czy pojemny? Bezpieczny czy raczej ekonomiczny, no bo to często drugi samochód w rodzinie? Decyzja należy do Czytelniczek. To Wy wybierzecie najlepsze auto spośród 24, które w tym roku zadebiutowały na polskich drogach. Na SMS-y czekamy do 12 stycznia. Nagroda? Piękna MAZDA3.

Nagroda główna

MAZDA3. Zaprojektowana w duchu stylizacji KODO - Dusza Ruchu. To wzór japońskiego producenta na maksymalną przyjemność z jazdy. Czyli znakomite osiągi plus dobra wydajność plus największy komfort. Są tu najnowsze rozwiązania SKYACTIV Mazdy. Zestaw systemów i-ACTIVSENSE zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Takie auto możesz mieć w garażu. Weź udział w głosowaniu!

Reklama

Jak głosować i grać o nagrody

Zagłosuj na Kobiecy Samochód Roku 2014 i weź udział w losowaniu samochodu Mazda 3! Wyślij pod numer 7365 SMS o treści: TS.KS.numer auta, np. TS.KS.1 Możesz wysłać dowolną liczbę SMS-ów-głosów na dowolne auto. Głosowanie trwa od 13 listopada do 12 stycznia 2015 r. Koszt SMS-a 3 zł (3,69 zł z VAT-em). Usługa dostępna w sieciach: T-mobile, Orange, Plus, Play.

Nominacje znajdziesz w magazynie Twój STYL!

Przeczytaj regulamin

Twój Styl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy