Reklama

Reklama

Wysmuklamy talię

Pożegnaj tłuszczyk tam, gdzie powinna być talia osy. Kilka tygodni zabiegów w domu i gabinecie oraz gimnastyki wystarczy.


Leżę i chudnę

Elektrostymulacja - to prosty zabieg z wykorzystaniem bezpiecznego dla organizmu prądu. W odpowiednich miejscach ciała przykłada się elektrody, które pobudzają mięśnie do pracy porównywalnej z ćwiczeniami fizycznymi. Cena: już od 35 zł.

Lipoliza ultradźwiękowa - ultradźwięki uszkadzają błonę komórek tłuszczowych, co uwalnia zgromadzony tłuszcz. Następnie jest on transportowany do wątroby, która usuwa go z organizmu. Cena: 300 zł.

Fale radiowe RF - fale radiowe wnikają w głąb skóry regenerując włókna kolagenowe i pobudzając komórki do szybszego spalania tłuszczu. Cena: od 150 zł.

Reklama

Preparaty

Odpowiedni preparat (np. ze złotymi drobinkami) nie tylko pomoże zredukować tkankę tłuszczową, ale też zadba, by skóra na brzuszku i w talii wyglądała na jędrniejszą i bardziej napiętą. Preparaty nawilżające (z kwasem hialuronowym) pomagają utrzymać elastyczność skóry przy szybkich zmianach wagi, zapobiegając wiotczeniu skóry. Każdy preparat starannie wmasuj w skórę, co spotęguje działanie składników wyszczuplających. Pamiętaj o tym zawsze, masując ciało peelingiem pod prysznicem.

Ćwicz jak najczęściej

Mięśnie brzucha odpowiedzialne za szczupłą talię łatwo wyćwiczyć. Ważne, by ćwiczyć systematycznie i zwiększać ilość powtórzeń. Leżąc na podłodze unieś głowę oraz ugięte w kolanach nogi, odrywaj od podłogi tylko klatkę piersiową. Unoś ją najpierw 40-60 razy ku kolanom, następnie po 60 razy ku prawemu, potem lewemu kolanu. Tak ćwiczą proste i skośne mięśnie brzucha.

To ćwiczenie jest bezpieczne dla kręgosłupa, jeśli nie będziesz odrywać od podłogi odcinka lędźwiowego.

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: talia osy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama