Reklama

Reklama

Danae Mercer: Niezwykła influcencerka

Deane Mercer prowadzi jeden z najpopularniejszych profili na Instagramie. Zdjęcia, które publikuje, są wyjątkowe i odbiegają od standardów panujących w mediach społecznościowych. Za co pokochali ją internauci?

Instagram to medium, za pomocą którego użytkownicy dzielą się z innymi pięknymi, wręcz nieskazitelnymi zdjęciami. Perfekcyjne sylwetki, idealnie ułożone włosy, gładka skóra każdego dnia - tym chwalą się influecnerki zbierające największą wirtualną publiczność. Trudno znaleźć wśród nich osobę, która nie wstydzi się pokazywać, jak wygląda na co dzień.

Jakiś czas temu ogromną popularność zyskało konto Danae Mercer - dziennikarki i aktywisktki. Kobieta prowadzi swoje media społecznościowe w rewolucyjny sposób. Zamiast pokazywać piękne fotografie, skupia się na tym, by pomóc innym zaakceptować swoje ciało.

Reklama

Za pomocą zdjęć i motywujących opisów obnaża gorzką prawdę o innych gwiazdach Instagrama. Mercer pokazuje swoim obserwatorom, w jaki sposób pozują do zdjęć influencerki, aby zawsze wyglądać na zgrabne i szczupłe. Tym samym dobitnie udowadnia, że nie istnieje jeden kanon piękna, a każda kobieta jest atrakcyjna.

Danae nie wstydzi własnych rozstępów, cellulitu czy wystającego brzucha. Według 33-latki te charakterystyczne cechy naszego ciała nie są mankamentami, a raczej największymi atutami.

Co sądzicie o zdjęciach Danae Mercer?

Zobacz także:

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: influencer | Instagram | rozstępy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama