Reklama

Reklama

Fryzury na imprezę

W ostatnią noc roku chcesz wyglądać inaczej niż zwykle? Oto trzy proste, ale bardzo efektowne uczesania, które sprawdzą się idealnie!

Romantyczna prostota

Fryzura  pomoże okiełznać wycieniowane włosy. Wystarczy zrobić przedziałek z boku i kolejno - najpierw z jednej, potem z drugiej strony - skręcić pasma w twisty, zaczynając od wysokości ucha. Na karku połącz pasma gumką i tak powstałego kucyka skręć w koczek. Podepnij wsuwkami lub szpilkami do włosów i spryskaj mocnym lakierem.

Seksowna burza włosów

Jak dodać włosom objętości? Podtapiruj lekko włosy nad czołem i podziel na dwa pasma. Jedno zaczesz palcami na bok, drugie do tyłu. W miejscu, w którym pasma sięgną tyłu głowy, skręć je kilkakrotnie i "popchnij" ku górze, aby zyskać większą objętość. Starannie podepnij i polakieruj włosy.

Reklama

Retro z nutką awangardy

Fryzura przypomina uczesanie z lat 40., ale ma też w sobie coś awangardowego. Idealna, jeśli masz półdługie włosy. Zrób przedziałek z boku, a następnie zaczesz do przodu i na bok szerokie pasmo z tyłu głowy. Podwiń końcówki, formując na nich kółko i podepnij je wsuwkami. Włosy na karku złap w koczek.

Zobacz także:Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzura | czesanie | Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy