Reklama

Reklama

Fryzury na upał

Jeśli chcesz okiełznać włosy w ciągu dnia, wybierz modną plecionkę. Wieczorem postaw na chaotyczne fale. Najważniejsza jest wygoda, a nie precyzyjne wykonanie. Oto garść inspiracji.

Tapirowany "francuz"

Dobierany warkocz może mieć sportowy charakter, jeśli, jak Anna Lewandowska, założysz na niego gumową opaskę. Zacznij od użycia pianki odbijającej włosy od nasady i modeluj, kierując pasma ku tyłowi. Górną partię natapiruj. Wyznacz pasmo na czubku głowy, podziel na trzy części i zacznij zaplatać warkocz. Za każdym razem do zewnętrznych pasm z lewej i prawej strony dobieraj kolejne pasmo. Tak powstanie klasyczny "francuz“.

Reklama

Dobierany twist

Uczesanie Sienny Miller to łatwiejsza wersja dobieranego warkocza. Zrób przedziałek na środku. Z jednej strony wyznacz pasmo włosów nad czołem. Od dołu dobierz do niego cienkie pasmo, połącz w całość i skręć wokół własnej osi. Dobieraj (wciąż od dołu) i skręcaj kolejne pasma. Powtórz z drugiej strony. Końcówki podepnij i ukryj pod pozostałymi włosami.

Opaska z włosów

Zanim zaczniesz odtwarzać uczesanie Vanessy Hudgens, delikatnie poskręcaj pasma włosów lokówką i rozwichrz je szerokim grzebieniem. Warkocz zacznij zaplatać z tyłu głowy. Zakręć go tak, by przypominał opaskę. Podepnij wsuwkami. Delikatnie wystające osmyki nadadzą fryzurze romantyzmu.

Loki do góry

Zrobione z krótkich włosów fale są bardzo sexy i dodają fryzurze objętości. Aby odtworzyć fryzurę Scarlett Johansson, nałóż na wilgotne włosy piankę, a następnie susz je, kierując do tyłu. Każde pasmo skręć za pomocą lokówki bądź prostownicy. Przeczesz palcami i utrwal mocnym lakierem.

Uroczy chaos

Romantyczna, a jednocześnie bardzo wakacyjna fryzura szczególnie spodoba się długowłosym. Nałóż na wilgotne włosy piankę i nawiń je na loki. Wysusz, spryskaj lakierem i delikatnie rozczesz. Po obu stronach wybierz kilka pasm, skręć wokół własnej osi i podepnij z tyłu głowy wsuwkami.

Połamane fale

Opcja dla osób, które nie mają wprawy w robieniu loków. Zacznij od spryskania wilgotnych włosów solą morską. Wysusz je i jak Julianne Moore, pozałamuj niedbale prostownicą lub grubą lokówką. Na koniec przechyl głowę do dołu, spryskaj włosy lakierem i roztrzep lekko palcami.

SHOW 13/2015


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy