Reklama

Reklama

Hair Fashion Night 2018 - to oni dyktują trend!

Setki zadowolonych kobiet, gwiazdy z pierwszych stron gazet i specjaliści, którzy o włosach wiedzą wszystko. Pałac Kultury i Nauki zmienił się w jeden wielki, perfekcyjny salon fryzjerski! Tak wyglądała impreza Hair Fashion Night!

Fryzjerstwo nad Wisłą ma się świetnie, czego dowodem były setki zadowolonych gości, którzy mieli okazję przekonać się o tym na własnej skórze, a raczej włosach. Mistrzowie koloryzacji i upięć zadbali o wszystkie przybyłe kobiety. Impreza miała charakter otwarty, ale  obok "zwykłych" gości pojawiły się celebrytki z pierwszych stron gazet. Widząc swoje odbicia w lustrze, wszystkie wydawały z siebie okrzyki zachwytu.

Hair Fashion Night to nie tylko modne fryzury, ale również miejsce, gdzie można porozmawiać z fryzjerami - ekspertami, poprosić o poradę na temat doboru odpowiednich kosmetyków, ale i usłyszeć o obecnych trendach, technikach i wszystkim tym, czym współczesne fryzjerstwo żyje. W ramach warszawskiego spotkania zjechali się najlepsi fryzjerzy  z Salonów Expert  współpracujący z marką L’Oréal Professionnel.

Reklama

- Jestem niesamowicie zadowolona, że mogę tutaj dzisiaj być i zobaczyć to na własne oczy. Wiedza i doświadczenie, które stąd wyniosę są bezcenne. Jestem pod wrażeniem wyrozumiałości i zaangażowania fryzjerów, którzy zajmują się włosami setek ludzi, będących dziś na tej imprezie. Sporo dowiedziałam się o swoich włosach, o ich kondycji, o tym, co powinnam robić, a czego lepiej unikać. Zaraz po tym, jak jeden z fryzjerów wykonał moją wymarzoną stylizację, udałam się do strefy make-up, gdzie skusiłam się na profesjonalny makijaż. Oby więcej tego typu imprez w naszym kraju - mówi pani Beata, która na HFN przyjechała specjalnie z Łodzi.

Podobnego zdania o wieczorze pełnym stylizacji, koloryzacji i przede wszystkim inspiracji jest jeden z najbardziej cenionych fryzjerów w Polsce Daniel Gryszke.

- Rok temu mieliśmy pierwszą odsłonę tego wydarzenia i odniosło ono duży sukces. Przybyło mnóstwo klientek. Mnóstwo upięć, fryzur, diagnoz skóry głowy i włosów, rozmów o kosmetykach. W tym roku to wydarzenie jest jeszcze większe, a co za tym idzie - jest również większe zainteresowanie. Każde spotkanie jest w jakiś sposób magiczne, bo ludzie, których spotykamy na co dzień w pracy w salonie, dają nam coś wartościowego, a my odpłacamy się tym samym.

Fryzjerzy zgodnie przyznają, że obecnym trendem we fryzjerstwie jest naturalność. Dominują warkocze i rozpuszczone włosy. Podobnie sprawa ma się z koloryzacją - na chwilę obecną króluje sombre i różnego rodzaju balejaże. O jakość polskiego fryzjerstwa nie martwi się również inny fachowiec nożyczek Jacek Mazurek, który bez zawahania mówi o tym, że fryzjerstwo międzynarodowe może się od nas uczyć.

- Promujemy fryzjerstwo na najwyższym poziomie. Razem z L’Oréal Professionnel  naszymi klientami idziemy cały czas w górę. Przede wszystkim perfekcja. To słowo dotyczy samego fryzjerstwa, koloryzacji i stylizacji - dodaje Mazurek.

Na Hair Fashion Night wśród zaproszonych gości nie zabrakło również gwiazd. Wydarzenie swoją osobą uświetniły m.in. aktorka Małgorzata Socha i modelka Paulina Krupińska oraz influencerki: Małgosia Guzowska, JD Fashion Freak, Cam_myy i Kat.astro.

Zobacz jak świetnie się bawiła!

- Znajduję się w jednym, wielkim salonie fryzjerskim - z najlepszymi ekspertami. Fajne jest to, że mam dziś urodziny i idę z moimi przyjaciółkami na miasto, więc mogłam tu przyjść i się "odpicować". Przez długie lata robiłam wszystko sama, ale w momencie, kiedy na mojej skroni pojawiły się pierwsze siwe włosy - mój przyjaciel zaproponował mi, żebym zaczęła się farbować i wybrała się do salonu. Od tamtej pory już nie robię tego na własną rękę, bo stwierdzam, że jednak co dobry fachowiec, to fachowiec. Nikt lepiej tego za mnie nie zrobi. Koloryzacja jest dosyć skomplikowaną rzeczą, więc żeby włosy były pięknie ufarbowane i wypielęgnowane, to jednak fajnie jest pójść do specjalisty - mówi Paulina Krupińska.

Hair Fashion Night to nie tylko czesanie, upinanie czy doradzanie, ale również tuzin atrakcji przewidzianych dla uczestniczek tego niezwykłego wydarzenia. Wśród nich m.in. profesjonalny wybieg i ścianka paparazzi, z których można było zabrać do domu pamiątkę w postaci swojego zdjęcia, a ponadto specjalna strefa wideo 360. Ogromną popularnością cieszyła się również strefa diagnozy, w której edukatorzy L’Oréal Professionnel konsultowali wszystkie chętnie panie i opowiadali o potrzebach ich włosów. Tłoczno było również w strefie filmów slow motion, w której każdy mógł w pełnej krasie zaprezentować swój look. Z pięknymi uczesaniami doskonale współgrał także profesjonalny makijaż, który wykonywany był w strefie make-up.

Druga odsłona Hair Fashion Night pokazała, że na tego typu imprezy jest w Polsce ogromne zapotrzebowanie. Połączenie rozrywki z doświadczeniem, fachowością i kreatywnością, również w tym roku dało imponujący efekt w postaci setek zadowolonych gości, którzy w piątkową noc wracali do swoich domów z rozmaitymi fryzurami, wiedzą, energią i upominkami od L’Oréal Professionnel.

Każdy, komu nie udało się dotrzeć na event, może przyjść na Hair Fashion Days do wybranych Salonów Expert. Dowiedz się więcej >>

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama