Reklama

Reklama

Idealny czas na detoks skóry

Zrobisz go, gdy zrezygnujesz z codziennego makijażu (widzą cię przecież tylko najbliżsi) i skupisz się na regenerowaniu oraz nawilżaniu.

  Wykorzystaj więc  to przymusowe  siedzenie w domu, aby przywrócić  skórze zdrowy blask.

Mycie

Do czyszczenia dłoni pewnie stosujesz mydło. Ale twarz myj żelem lub płynem micelarnym. Oba te preparaty zawierają substancje oczyszczające, które jednocześnie korzystnie wpływają na stan cery. Używanie tylko wody nie jest wystarczające. Zwłaszcza teraz, gdy należy dobrze oczyścić skórę z wszelkich zanieczyszczeń. Twarz myj rano po przebudzeniu, zawsze po powrocie do domu z zakupów (w ramach ochrony przez zarazkami) oraz na dobranoc. Nie ma potrzeby robić tego częściej. 

Reklama

Tonizowanie

Tonik pomaga odświeżyć skórę i usunąć z niej pozostałości tych zanieczyszczeń, z którymi nie poradził sobie preparat myjący. Poza tym nadaje skórze promienny wygląd. Używaj tego kosmetyku dwa razy w ciągu dnia.

 

Kremowanie

Jeśli miałabyś stosować tylko jeden krem, powinien to być preparat nawilżający. To podstawa nowoczesnej pielęgnacji. Gdy skóra jest dobrze nawodniona - zmarszczki, przebarwienia i inne niedoskonałości stają się miej widoczne. Rano stosuj lekki krem, a wieczorem intensywne serum. Teraz masz czas, więc wklepywanie kosmetyku połącz z masażem twarzy.    


Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje