Reklama

Reklama

Jak prezentem wpłynąć na zmianę wizerunku partnera?

Godzinami stoisz przed lustrem, starając się poprawić swój wygląd, a twój partner przychodzi na randkę nieogolony, w pomiętym t-shircie i brudnych butach? Nie wiesz, w jaki sposób na niego wpłynąć? Spróbuj dać mu prezent!

Jeśli twój mężczyzna na co dzień nie przykłada większej wagi do swojego wyglądu, a delikatne sugestie nie robią na nim wrażenia, spróbuj podejść go z zupełnie innej strony. Dobrze dopasowany podarunek potrafi czynić cuda.

Reklama

Koniec z kilkudniowym zarostem

Z tym problemem spotkało się już mnóstwo kobiet, zwłaszcza będących w związkach z dłuższym stażem. Nawet jeśli na początku znajomości partner zawsze był gładko ogolony, po jakimś czasie po prostu przestał się starać. Co zrobić, gdy kilkudniowy zarost lub niedokładnie ogolona twarz nie stały się codziennością?

Spróbuj zasugerować ukochanemu zmianę wizerunku podarowując mu maszynkę do golenia. Może jego niechęć do gładko ogolonej skóry wcale nie wynika z lenistwa? Jeśli twój mężczyzna korzysta z maszynek kiepskiej jakości, nic dziwnego, że powodują one dyskomfort. Nie chcąc ryzykować czerwonej skóry i uciążliwych podrażnień po prostu rezygnuje z częstego golenia.

Na szczęście taki problem możesz bardzo łatwo rozwiązać. Zamiast zapasu jednorazówek podaruj ukochanemu porządną maszynkę z kompletem wymiennych ostrzy, która zapewni mu wysoki komfort golenia. Odpowiednie nawilżenie i design pozwolą mu uniknąć podrażnień, jednocześnie zapewniając dotarcie do wszystkich trudno dostępnych miejsc.

Jeśli twój partner jest fanem Gwiezdnych Wojen możesz pomyśleć o serii gadżetów, wśród których znajdzie się maszynka z kosmetyczką z filmowym motywem. Jeśli tylko jego ulubioną postacią nie jest kudłaty Chewbacca, będzie to dodatkowa zachęta dla ukochanego, by wypróbować nowy sprzęt. Kiedy już się przekona, że golenie nie musi wiązać się z nieprzyjemnym pieczeniem, od razu zakocha się w tym upominku.

Elegancki wygląd

Niechlujny kilkudniowy zarost to nie jedyny problem w wizerunku twojego partnera? Jeśli na randkę w wykwintnej restauracji stroisz się pół dnia, a ukochany zjawia się w pomiętym, spranym podkoszulku, zmiany mogą nie przyjść tak łatwo.

Jeśli twój mężczyzna ponad wszystko ceni sobie wygodę, ciężko będzie przekonać go do eleganckiego ubioru. Dlatego, gdy chcesz wpłynąć na zmianę jego wizerunku, powinnaś zrobić to delikatnie. Doskonałym podarunkiem będą koszule w typie sportowym, które są jednocześnie wygodne i nieco bardziej wyjściowe od zwykłego T-shirtu.

Inną propozycją prezentu mogą być niecodzienne spinki do mankietów. Dla fana Gwiezdnych Wojen możesz poszukać akcesoriów w kształcie Gwiazdy Śmierci lub maski Lorda Vadera. Jeśli dołączysz je do zestawu z maszynką i kosmetyczką, może uda ci się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Choć same spinki do mankietów raczej nie zmienią wyglądu ukochanego na co dzień, dużo łatwiej będzie przekonać go do założenia koszuli na specjalne okazje. Potem już tylko jeden krok będzie dzielić cię od sukcesu.

Chcąc wywrzeć wpływ na partnera musisz uważać, by nie zrobić tego zbyt bezpośrednio. Podarowanie mężczyźnie wyłącznie sprzętu do golenia może zostać odebrane jako nietaktowne. Jeśli jednak dobrze wybierzesz model maszynki w zestawie z ciekawą kosmetyczką i sprytnie połączysz to z innymi gadżetami, uda ci się przekonać go do zadbania o swój wizerunek.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy