Reklama

Reklama

Kolor namiętności

...to oczywiście czerwień! Nasz ekspert wybrał najmodniejsze w tym sezonie odcienie i podpowiedział, do jakiego typu cery pasują.

Soczysta malina dla bladolicej

Chłodna, jasna cera i włosy w zimnych tonacjach blond tworzą idealne tło dla malinowych szminek. Także pozostałe czerwienie z fioletowym podcieniem (np. fuksja) najlepiej współgrają z porcelanową cerą, jaką ma Agnieszka Cegielska (34). Jeśli jednak jesteś "ciepłą" blondynką, wybierz pomadkę w makowym odcieniu. Pamiętaj, że to kolor cery, a nie włosów jest kluczowy przy wyborze szminki.

Ogniste maki dla śniadej piękności

Wszystkie intensywne, ogniste i ciepłe odcienie czerwieni najlepiej pasują dziewczynom o oliwkowej cerze jak Anna Wendzikowska (32). Przy takim typie urody warto też umalować usta na lansowany w czasie wiosennych pokazów kolor pomarańczy. Ale uwaga: jeśli nie możesz poszczycić się śnieżnobiałym uśmiechem, zrezygnuj z czystej czerwieni i zdecyduj się na chłodniejszy lub bardziej zgaszony odcień szminki.

Reklama

Wytrawne wino dla wszystkich

...pod warunkiem, że nie sięgniesz po zbyt ciemny odcień. Usta w kolorze burgunda mogą wyglądać naturalnie przy ciemnej cerze lub spektakularnie, jeśli twoja skóra jest bledsza. Najefektowniej w winnej pomadce prezentują się panie o jasnych cerach i kruczoczarnych włosach. Spójrz na Katy Perry (29)! Szminek w odcieniu bordo często używają dojrzałe ciemnowłose kobiety - ten kolor im służy, ale zbyt ciemny może postarzać. Ciepły wariant odejmie lat

SHOW 3/2014

Show
Dowiedz się więcej na temat: makijaże | Katy Perry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy