Reklama

Reklama

Makijaż permanentny

​Każda z nas marzy o tym, żeby budzić się naturalnie piękną. Nie każdą z nas jednak natura obdarowała idealnymi brwiami, malinowymi ustami czy gęstymi rzęsami. Jednak to nie znaczy, że taki efekt jest nieosiągalny.

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla tych pań, które rano mają mało czasu. Kosmetyczka wprowadza za pomocą cieniutkiej igły naturalne barwniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Tworzy w ten sposób idealny kontur ust (z wypełnieniem), cieniutkie kreseczki na linii rzęs, które optycznie je zagęszczają czy "dodatkowe" włoski na brwiach.

To musisz o nim wiedzieć

Zabieg jest bezbolesny, czasem pojawia się delikatne zaczerwienienie czy opuchlizna, które znikają już następnego dnia. Efekt utrzyma się przez kilka lat!

Za makijaż ust trzeba zapłacić 600 zł (kontur) lub 1000 zł (pełny). Kreska na powiekach to koszt 500-800 zł. Brwi kosztują ok. 700 zł. Po 4 tygodniach wykonuje się korektę (bez dodatkowej opłaty). Kolejne poprawki są płatne.

Reklama

Makijażu permanentnego nie wykonuje się w ciąży, u osób chorych na cukrzycę, łuszczycę, przyjmujących sterydy i w czasie infekcji. Po zabiegu nie można przez kilka dni korzystać z solarium i sauny.

MLS

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje